Оновлення даних: ТЦК перевіряють військовозобов'язаних за 37 пунктами

Читать на русском

Закон України визначає 37 пунктів, за якими проводиться ідентифікація військовозобов’язаних

Читать на русском
ТЦК
Зокрема, ТЦК перевіряє адресу реєстрації та особисті дан

Закон України визначає 37 пунктів, за якими проводиться ідентифікація військовозобов’язаних

У ТЦК розповіли, що під час оновлення даних всього перевіряють 37 пунктів щодо військовозобов'язаних. Йдеться, зокрема, про адресу реєстрації, особисті дані, склад сім’ї, спеціальність, освіту та інші. Не всіх них відображені у військово-обліковому документі.

Про це пише "Телеграф". Зазначається, що ідентифікація військовозобов’язаних проводиться за 37 пунктами.

"Законом України "Про єдиний державний реєстр призовників, військовозобов’язаних та резервістів" визначено 37 пунктів, за якими проводиться ідентифікація військовозобов’язаних. І не всі з цих пунктів відображені у військово-обліковому документі", - розповів виданню речник Полтавського ТЦК та СП майор Роман Істомін.

Він додав, що до поняття військово-облікового документа входить не лише військовий квиток. Також документом вважається посвідчення про приписку до призовної ділянки, посвідчення офіцера запасу, тимчасове посвідчення військовозобов’язаного.

Мобілізація в Україні

16 липня закінчується термін оновлення даних для військовозобов'язаних. Через це останнім часом почали з'являтися скарги від громадян, які не встигли цього зробити. Люди звинувачують територіальні центри комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) у штучному створенні черг.

ТЦК, своєю чергою, відкидають ці звинувачення. Зокрема, у Львівському обласному ТЦК, зазначили, що черги зумовлені великим напливом громадян, та регулярними вимкненнями світла, що також вповільнює та затягує усі процеси.

Відомо, що станом на 6 липня додатком "Резерв+" для оновлення своїх військово-облікових даних скористались вже 2,3 млн громадян України. З них 1,5 млн вже згенерували собі електронний військово-обліковий документ. 

Раніше Інформатор публікував перелік найважливіших пунктів закону про мобілізацію для тих, хто перебуває за кордоном та ухилянтів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: