Кількість користувачів додатку Резерв+ щоденно збільшується на 81 тисячу в день - Міноборони

Читать на русском

Облікові дані через застосунок Резерв+ оновили за тиждень 569 397 громадян. Тобто в середньому щодня реєструється 81 тисяча людей.

Читать на русском
Резерв +
В Міноборони нагадують, що додаток має таку ж юридичну силу, як і паперовий документ

Облікові дані через застосунок Резерв+ оновили за тиждень 569 397 громадян. Тобто в середньому щодня реєструється 81 тисяча людей.

За тиждень (1-7 липня) облікові дані через застосунок Резерв+, ТЦК або ЦНАП оновили ще 569 397 громадян. Усього цією опцією встигли скористатись майже 3,2 мільйона українців.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Міністерство оборони України. Зокрема, такі дані наводить Ситуаційний центр відомства.

"Оновити дані можна, звернувшись у найближчий ТЦК або ЦНАП. Або завантаживши застосунок Резерв+ в App Store чи Google Play та авторизувавшись через Bank ID. З 19 червня у застосунку також доступний QR-код, який після оновлення даних згенерує всю інформацію щодо військовозобовʼязаного і має таку ж юридичну силу, як і паперовий документ", - йдеться в повідомленні.

Оновлення даних через "Резерв+"

Термін оновлення військово-облікових даних громадянами України віком від 18 до 60 років добігає кінця. Він завершиться 16 липня й подовжувати його влада країни не планує. Тому військовозобов'язаних українців закликали активніше долучитися до процесів.

Станом на 6 липня додатком "Резерв+" для оновлення своїх військово-облікових даних скористались вже 2,3 млн громадян України. З них 1,5 млн вже згенерували собі електронний військово-обліковий документ. Відповідною статистикою поділився речник Міністерства оборони України Дмитро Лазуткін.

Раніше у Міноборони України пояснили, що додаток "Резерв+" й ЦНАПи генерують однакові документи, а з 18 червня вони прирівнюються до військового квитка та тимчасового посвідчення. А все тому, що запрацював QR-код. Тому з документом у "Резерв+" можна навіть перетинати кордон.

Найближчим часом у додатку "Резерв+" з'являться нові функції. Вони зменшать ризик людських помилок та забезпечать швидке коригування інформації через взаємодію різних реєстрів. Зокрема, планується впровадити онлайн-рекрутинг, навчання та електронне направлення на ВЛК. 

Як саме зареєструватись у "Резерв+" та оновити дані у додатку можна подивитись за посиланням.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.