У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
За результатами буде подано судовий позов до Мін'юсту
Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова обговорила з представником Офісу генпрокурора ситуацію з дотриманням прав ув'язнених під час реалізації експериментального проекту Міністерства юстиції про платні камери.
Про це повідомила омбудсмен, передає Інформатор .
"Зверталася до Міністра юстиції України з необхідності приведення "Порядку проведення експериментального проекту по платної послуги з надання поліпшених побутових умов і харчування особам, узятим під варту, у слідчих ізоляторах Державної кримінально-виконавчої служби" відповідно до Конституції України, Загальної декларації прав людини та Закону України "про попереднє ув'язнення", - заявила Людмила Денисова.
Вона зазначила, що зараз готується висновок про наявність дискримінаційних положень при реалізації цього проекту. За результатами буде подано судовий позов до Мін'юсту про скасування порядку або внесення змін до нього.
Омбудсмен та заступник генпрокурора також торкнулися питання, що стосуються ювенальної юстиції, і домовилися об'єднати зусилля щодо вдосконалення системи ювенальної юстиції та захисту прав дітей в конфлікті з законом.
Сторони домовилися посилити співпрацю щодо дотримання прав громадян на тимчасово окупованих територіях Криму і Донбасу. Зокрема, Офіс омбудсмена буде надавати інформацію про факти порушень - незаконну передачу ув'язнених до Росії - та про мілітаризацію дітей.
Нагадаємо, 22 квітня Мін'юст запустив експериментальний проект створення платних камер в слідчих ізоляторах. Він триватиме до 31 грудня 2021 року, а потім буде прийнято рішення щодо доцільності законодавчого закріплення таких платних послуг.
У проекту відразу кілька цілей. По-перше, гроші отримані від платних камер підуть на те, щоб поліпшити умови в безкоштовних. Справа в тому, що Європейський суд з прав людини визнав що умови утримання в українських слідчих ізоляторах не відповідають нормам. Через це держава змушена виплачувати великі компенсації. Тому поліпшення умов в СІЗО просто необхідне.
Раніше Інформатор розповідав, що в слідчому ізоляторі Одеси з'явилися платні камери .