Олімпійські ігри в Токіо: підсумки 30 липня

Яків Хамм програв сутичку за «бронзу», плавці Михайло Романчук та Сергій Фролов вийшли до фіналу.

У фехтуванні на шпагах збірна України стала шостою. Українські легкоатлети не пройшли кваліфікацію у своїх видах.

Інформатор із посиланням на НОК України підбиває підсумки змагань 30 липня.

У п'ятницю, 30 липня, на Олімпійських іграх у Токіо розіграли 21 комплект медалей. З українських спортсменів ближче всіх до п'єдесталу був дзюдоїст Яків Хамм. У категорії 100 кг Яків переміг спортсмена з Румунії Владута Сімонеску, але потім поступився Хісайоші Харасава з Японії. У втішному турнірі українець переміг представника Узбекистану Бекмурода Олтібоєва, а в сутичці за «бронзу» Хамм програв росіянину Тамерлану Башаєву.

У категорії 78 кг Єлизавета Каланіна перемогла Соню Ассель з Алжиру. У наступній стадії турніру українська дзюдоїстка програла турецькій спортсменці Кайрі Саїт.

У боксерському турнірі Анна Лисенко у вазі до 69 кг у поєдинку за вихід у півфінал за одноголосним рішенням суддів поступилася Бусеназ Сюрменелі з Туреччини.

У фехтуванні четвірка шпажистів Богдан Нікішин, Роман Свічкар, Анатолій Герей і вже Ігор Рейзлін у чвертьфіналі з рахунком 35:45 програла збірній Китаю. У поєдинках за 5-8 місця українці перемогли Італію 45:39, а потім поступилися Франції 39:45. У підсумку збірна України стала шостою, а «золото» виграла Японія.

У легкоатлетичних змаганнях Андрій Проценко (стрибки у висоту), Микита Нестеренко (метання диска), Ольга Саладуха (потрійний стрибок), Ольга Голодна (метання ядра) і збірна України в змішаній естафеті 4х400 метрів дружно не пройшли кваліфікацію.

Не змогли пройти до півфіналу у стрибках у воду з 3-х метрового трампліна Вікторія Кесар і Ганна Письменська, зайнявши 23 і 24-е місця відповідно. А ось плавці порадували українських уболівальників. На дистанції 50 метрів вільним стилем Владислав Бухов переміг свій заплив і вийшов до півфіналу. На дистанції 1500 метрів Михайло Романчук та Сергій Фролов кваліфікувалися до фіналу.

У жіночому футбольному турнірі пройшли чвертьфінальні матчі:

• Великобританія – Австралія 3:4 (в дод. час);
  • Швеція – Японія 3:1;
  • Нідерланди – США 2:2 (2:4 по пенальті);
  • Канада – Бразилія 0:0 (4:3 по пенальті).

У півфіналах зіграють:

• Австралія – Швеція;
  • США – Канада.

Раніше Інформатор повідомляв про результати матчів-відповідей кваліфікації Ліги конференцій і вильоті «Ворскли» з турніру, а також про підсумки змагань Олімпіади в Токіо, що відбулися 29 липня.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.