Олімпійські ігри в Токіо: підсумки 1 серпня

Михайло Романчук завоював другу медаль на Олімпіаді в Токіо.

До бронзової медалі, завойованої на дистанції 800 метрів, Михайло Романчук додав «срібло». Юлімар Рохас встановила світовий рекорд у потрійному стрибку, побивши досягнення Інеси Кравець 1995 року.

Інформатор із посиланням на НОК України підбиває підсумки змагань 1 серпня.

У суботу, 1 серпня, на Олімпійських іграх у Токіо розіграли 25 комплектів медалей. Український плавець Михайло Романчук на дистанції 1500 метрів вільним стилем із результатом 14:40.66 завоював срібну медаль, програвши американцю Фінке одну секунду. Сергій Фролов, який виступав у цьому ж запливі  фінішував восьмим.

У чвертьфіналі боксерського турніру Олександр Хижняк у категорії до 75 кг роздільним рішенням суддів переміг Еурі Седено Мартінеса з Домініканської Республіки. Український боксер вийшов до півфіналу і забезпечив собі як мінімум бронзову медаль. Суперником Хижняка в півфіналі стане боксер із Філіппін Еумір Марсіаль.

Борець греко-римського стилю Ленур Теміров у першому раунді переміг Ельмурата Тасмурадова 5:0. У наступному раунді Теміров із рахунком 8:4 здолав Армена Мелікяна з Вірменії. Суперником українського борця в півфіналі став японець Кенічіро Фуміта. У рівній сутичці Фуміта краще провів кінцівку і виграв 5:1. Тепер Теміров побореться за бронзову медаль. Алла Белінська програла китаянці Цянь Джоу 3:4 і припинила виступи на турнірі.

У важкій атлетиці українка Ірина Деха виступала в категорії 76 кг. У ривку Деха взяла вагу 113 кг і претендувала на високу позицію, однак у другій вправі – поштовху, не змогла взяти вагу 131 кг і вибула з боротьби.

Насиченою подіями виявилася програма легкоатлетичних змагань. Марина Бех-Романчук у стрибках у довжину успішно подолала кваліфікацію. У секторі для стрибків у висоту розгорілася неабияка боротьба. Спортсмени показували високі результати й у підсумку олімпійськими чемпіонами стали відразу два легкоатлети - італієць Джанмарко Тамбері та катарець Мутаз Есса Баршим.

У потрійному стрибку чемпіонкою стала спортсменка з Венесуели Юлімар Рохас. До того ж в останній спробі Рохас побила світовий рекорд, встановлений в 1995 році українкою Інессою Кравець. Новий найкращий результат світу – 15,67 метра.

Чоловічі баскетбольні збірні завершили груповий етап.

Група С:

• Аргентина – Японія 97:77;
  • Іспанія – Словенія 87:95;

За підсумками групового етапу визначилися учасники плей-офф. У матчах 1/4 фіналу зіграють:

• Італія – Франція;
  • Словенія – Німеччина;
  • Іспанія – США;
  • Австралія – Аргентина.

Раніше Інформатор повідомляв про результати матчів другого туру УПЛ, про перемогу Еліни Світоліної в матчі за «бронзу» олімпійського тенісного турніру, а також про підсумки змагань Олімпіади в Токіо, що відбулися 31 липня.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.