Олімпійські ігри у Пекіні: підсумки 16 лютого

Шістнадцятого лютого розіграли 8 комплектів медалей.

Олександр Абраменко здобув срібну медаль. Жіноча хокейна збірна Фінляндії виграла "бронзу".

Інформатор з посиланням на НОК України підбиває підсумки змагань 16 лютого.

У середу, 16 лютого, на Олімпійських іграх у Пекіні розіграли 8 комплектів медалей. У лижній акробатиці Олександр Абраменко та Олександр Окіпнюк виступили у фіналі. Після перших двох спроб Абраменко показав 5-й результат та пробився до суперфіналу, а Окіпнюк став 9-м. У суперфіналі Олександр Абраменко із результатом 116,5 балів посів друге місце. Абраменко став першим спортсменом в історії України, який виграв медалі на двох зимових Олімпіадах. У гірськолижному спорті в слаломі Іван Ковбаснюк не впорався з трасою та зійшов з дистанції. У біатлонній естафеті жіноча збірна України (Юлія Джима, Анастасія Меркушина, Ірина Петренко, Олена Білосюк) посіла сьоме місце. У шорт-треку на дистанції 1500 метрів Уляна Дуброва не змогла пробитися до півфіналу.

У жіночому хокейному турнірі пройшов матч за бронзові медалі:

• Фінляндія – Швейцарія 4:0 (1:0; 0:0; 3:0).

Боротьбу за медалі Олімпійських ігор українські глядачі можуть спостерігати в ефірі телеканалу UA: ПЕРШИЙ, а також на платформах MEGOGO та OLL.TV.

Топ-15 медального зачёта

Топ-15 медального заліку

Раніше Інформатор повідомляв про результати змагань Олімпіади, що відбулися 15 лютого.