Олімпійські ігри: поразка Франції й хет-трик Рішарлісона у ворота Німеччини

Стартував чоловічий футбольний турнір Олімпіади.

Збірна Австралії обіграла Аргентину. Форвард збірної Бразилії Рішарлісон ще в першому таймі тричі забив у ворота Німеччини.

Про результати матчів олімпійського футбольного турніру повідомляє Інформатор.

У четвер, 22 липня, на Олімпіаді в Токіо в боротьбу за медалі вступили чоловічі футбольні збірні. 16 команд розділені на 4 групи. За підсумками групового турніру по дві кращі збірні з кожної групи вийдуть до чвертьфіналу.

Для чоловічих футбольних команд існує обмеження за віком гравців. Брати участь в Олімпіаді можуть футболісти не старше 23-х років. Оскільки Олімпіаду в Токіо перенесли на рік, то віковий ценз збільшився до 24-х років. Також кожній збірній дозволено заявити трьох гравців старших за віковий ліміт.

У матчі групи А зустрілися збірні Мексики та Франції. Мексиканці більш активно почали поєдинок, проте французи швидко вирівняли гру. І все ж перший небезпечний момент виник біля воріт збірної Франції. На 17-й хвилині Вега увірвався в штрафну і пробив повз голкіпера, але Санья встиг перехопити м'яч, що летів у порожні ворота. На 30-й хвилині Норден із розвороту пробив під поперечину, але воротар збірної Мексики Очоа зумів перевести м'яч на кутовий.

Мексика відкрила рахунок на другій хвилині другого тайму. Лайнес обіграв суперника, увійшов у штрафну й навісив у центр, а Вега головою відправив м'яч у правий кут воріт збірної Франції.

На 55-й хвилині збірна Мексики забила вдруге. Мексиканці перехопили м'яч у центрі поля, Родрігес зробив закид, а Кордова увірвався в штрафну й точно пробив у лівий нижній кут.

На 67-й хвилині Монтес зрубав у власному штрафному майданчику гравця збірної Франції Коло-Муан. Жиньяк з одинадцятиметрової позначки пробив вправо від центру воріт. Очоа стрибнув у потрібну сторону, але пропустив м'яч під собою.

На 81-й хвилині Антуна, який вийшов на заміну десятьма хвилинами раніше, відірвався від опіки захисників, влетів у штрафну й ударом у нижній кут зробив рахунок 3:1 на користь збірної Мексики. У компенсований час Агірре ударом із гострого кута прошив голкіпера збірної Франції, поставивши ефектну крапку в матчі.

У центральному поєдинку першого туру зійшлися збірні Бразилії та Німеччини. П'ять років тому саме ці збірні грали у фіналі Олімпійських ігор 2016. Тоді основний і додатковий час закінчився з рахунком 1:1, а в серії післяматчевих пенальті точнішими були бразильці.

На 5-й хвилині матчу голкіпер збірної Німеччини Мюллер відбив небезпечний удар Куньї. А через дві хвилини збірна Бразилії відкрила рахунок. Оборона збірної Німеччини прогавила ривок Рішарлісона. І якщо з першим ударом бразильця Мюллер впорався, то добити м'яч у ворота Рішарлісону вже ніхто перешкодити не зміг.

На 15-й хвилині Рішарлісон вийшов сам на сам, але переграти Мюллера не зумів. Оборона збірної Німеччини продовжувала допускати грубі помилки. На 22-й хвилині Арана навісив від лицьової лінії з лівого флангу, а Рішарлісон без перешкод із лінії воротарського головою відправив м'яч у сітку. На 30-й хвилині Рішарлісон обвідним ударом у правий кут забив у ворота збірної Німеччини третій м'яч.

На 1-й компенсованій хвилині м'яч у штрафній збірній Німеччини потрапив у руку захиснику. Кунья з одинадцятиметрової позначки пробив у лівий кут, а Мюллер у стрибку парирував удар.

На 52-й хвилині Кунья знову не зміг переграти Мюллера, на цей раз пробивши в голкіпера збірної Німеччини. Через 4 хвилини Німеччина відіграла один м'яч. Амірі пробив з-за меж штрафного, м'яч вдарився об газон і над руками воротаря збірної Бразилії влетів у сітку.

На 62-й хвилині капітан збірної Німеччини Арнольд отримав другу жовту картку і відправився в роздягальню, а капітанська пов'язка перейшла до Крузе. На 83-й хвилині Німеччина скоротила відставання до мінімуму. Після подачі з лівого флангу Ахе головою точно пробив у кут.

Однак зробити диво і врятувати гру збірна Німеччини не змогла, та й моментів для цього не створила. А ось Бразилія в компенсований час провела контратаку й Пауліньо увігнав м'яч під поперечину.

• Бразилія – Німеччина 4:2.

23 липня пройде церемонія відкриття Олімпіади. За 16 днів змагань уболівальників чекає безліч матчів у різних ігрових видах спорту. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про результати матчів другого відбіркового раунду Ліги чемпіонів і Ліги конференцій, про хід контрольного поєдинку «Динамо» - «Атлетик», а також про старт олімпійського футбольного турніру та розклад змагань Олімпіади в Токіо.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.