Ольга Харлан виграла третю медаль фехтувального сезону

Українка виграла вже третю медаль цього сезону

Наша шаблістка виграла 28-му медаль Гран-прі в кар'єрі. Фото: Gettyimages.com
Ольга Харлан дісталася фіналу на першому етапі Гран-прі. Фото: Gettyimages.com

Ольга Харлан виграла срібну медаль на першому етапі Гран-прі з фехтування. Це вже друге "срібло" в активі українки за місяць.

Збірна України була представлена на етапі у французькому Орлеані 12 спортсменами. Але якщо наші фехтувальники зупинилися на стадії 1/16 фіналу, то Ольга змогла пробитися у фінал.

На своєму шляху українка пройшла спротив італійки К'яру Морміле, кореянки Чон Ха-Юн та олімпійської віцечемпіонки Сесілії Бердер з Франції. У фіналі суперницею Ольги стала ще одна француженка Манон Апіті-Брюне.

Попри те, що Харлан в якийсь момент вела в поєдинку, на фініші вона пропустила чотири уколи поспіль. В підсумку ж українка поступилася з рахунком 12:15.

Нагороди Ольги Харлан

Ця медаль стала третьою для українки в сезоні-2023/2024. Крім ще одного "срібла" на етапі Кубка світу в Алжирі, це ще й золота медаль на турнірі в серії "сателіт". Крім того, в цьому сезоні Ольга допомогла збірній добратися до півфіналу чемпіонату світу з фехтування.

Загалом же це вже 28-ма медаль Гран-прі у кар'єрі Ольги Харлан. Вперше на п'єдестал цієї престижної серії турнірів вона зійшла 24 лютого 2006 року у Будапешті.

Успіхи Ольги Харлан не викликають здивування, якщо побачити, як вона тренується. Наполегливість та сконцентрованість допомагають Ользі лишатися однією з найкращих фехтувальниць в світі.