Ольга Харлан здобула медаль на етапі Кубка світу

Українка поступилась лише у фіналі

Ольга Харлан
Ольга Харлан здобула ювілейну медаль на етапах Кубка світу

Українська шаблістка Ольга Харлан розпочала олімпійський сезон виступами на етапі Кубка світу в Алжирі. Виснажливі тренування не були марними. Харлан здобула срібну медаль.

Турнір Ольга Харлан розпочала з перемоги над японкою Шигомі Фукушимою - 15:7. На наступних етапах українка здолала Саусен Будіаф з Алжиру, іспанку Селію Перес Куенку та американку Татьяну Назлимов.

У півфіналі суперницею Харлан стала представниця Греції Деспіна Георгіаду, діюча віцечемпіонка світу. Українка перемогла 15:12.

У фіналі на Харлан очікувала лідерка світового рейтингу Сара Бальцер із Франції. Нажаль наша фехтувальниця поступилася 11:15.

Ця срібна медаль стала восьмою для Харлан на етапах кубка світу. Загалом на рахунку фехтувальниці 30 нагород у цих турнірах, 13 з яких – золоті.

Як виступили інші українки

У відбірковій сутичці зійшлись дві українки - Аліна Комащук та Олена Кравацька. Кравацька перемогла 15:10, але потім поступилась іспанці Лючії Мартін-Португес з рахунком 11:15.

Ще одна українка, Юлія Бакастова, стартувала з перемоги над представницею Південної Кореї Со Йон Юн - 15:14. Однак у наступному раунді поступилася майбутній чемпіонці Сарі Бальцер.

У неділю, 12 листопада, на етапі Кубка світу відбудеться командний турнір. Збірна України розпочне змагання поєдинком зі збірною Греції.