«Олександрія» у першому матчі чотирнадцятого туру Прем'єр-ліги здобула перемогу над «Металістом 1925»

Матчі чотирнадцятого туру УПЛ відбуваються 5-7 листопада.

Забивши по м'ячу в кожному з таймів, "Олександрія" обіграла "Металіст 1925". Команда з Олександрії закріпилася на шостому місці турнірної таблиці.

Про хід поєдинків Прем'єр-ліги та результати зустрічей повідомляє Інформатор з посиланням на УПЛ .

У п'ятницю, 5 листопада, відбувся стартовий матч чотирнадцятого туру УПЛ. В Олександрії місцевий футбольний клуб приймав "Металіст 1925". Команди грали у наступних складах:

Олександрія:  Білик, Мірошниченко, Бабогло, Дубра, Цуріков, Мустафаєв, Дришлюк, Рибалка, Кирюханцев, Устименко, Третьяков.

Запасні: Єрмаков, Мельник, Спінеллі, Бухал, Кожушко, Одарюк, Демченко, Копіна, Новіков.

Металіст 1925: Шеліхов, Єрмаков, Кверквелія, Ченбай, Западня, Габелок, Протасов, Криськів, Фабіньо, Ременюк, Марлісон.

Запасні: Сидоренко, Коваленко, Потьомков, Батюшин, Кравченко, Савін, Задерака, Зубков.

Команди розпочали поєдинок досить обережно. У пам'яті гравців «Металіста 1925», напевно, ще був свіжий спогад про нещодавню поразку від «Олександрії» в домашньому матчі Кубку України з рахунком 2:5. Та й гравці «Олександрії» не йшли вперед із шашками наголо, знаючи про вміння харківського клубу грати на контратаках.

На 12-й хвилині Мустафаєв із лівого флангу штрафний пробив у руки Шеліхову. У атаці у відповідь Протасов запустив м'яч зовсім поруч з лівою дев'яткою воріт «Олександрії». На 25-й хвилині потужний удар Рибалки взяла на себе ліва штанга воріт «Металіста 1925». "Олександрія" відкрила рахунок на 32-й хвилині. Кірюханців праворуч увірвався до штрафного майданчика і підрізав м'яч у дальній кут.

Після перерви команди провели низку досить перспективних атак. Найреальніший шанс забити був у «Металіста 1925». На 59-й хвилині Марлісон із кількох метрів запустив м'яч над поперечиною. Через 10 хвилин гравці «Олександрії» на «камінь-ножиці-папір» визначили, хто виконуватиме штрафний. Виграв Мірошниченко, але його удар пройшов повз ціль.

На 74-й хвилині "Олександрія" забила вдруге. Демченко подав кутовий з лівого флангу, а Дубра, вигравши позиційну боротьбу у штрафному майданчику, головою відправив м'яч у сітку. «Металіст 1925» хотів забити хоча б м'яч престижу. У компенсований час воротар "Олександрії" двічі врятував свою команду.

• "Олександрія" - "Металіст 1925" 2:0 (Кірюханців, 32, Дубра, 74).

Турнирная таблица УПЛ

Турнірна таблиця УПЛ

Інші матчі 14-го туру УПЛ пройдуть 6 та 7 листопада. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про хід поєдинку «Зоря» - ЦСКА Софія та підсумки матчів четвертого туру Ліги Європи та Ліги конференцій, а також про результати поєдинків Української хокейної ліги та баскетбольної Суперліги .

Підписуйтесь на наш Telegram-каналщоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписати на канал у Viber можна тут