«Олександрія» та «Десна» здобули мінімальні перемоги, а «Олімпік» в результативному матчі вирвав нічию на останній хвилині

Перемогу чернігівському клубу приніс м'яч, забитий з офсайду.

Про перебіг подій в матчах дев'ятого туру Прем'єр-ліги повідомляє Інформатор .

У суботу, 7 листопада, відбулися три поєдинки дев'ятого туру УПЛ. У першому матчі дня зустрілися «Олімпік» і «Маріуполь». Вже на старті поєдинку «Маріуполь» впустив два відмінні моменти. Спершу Сікан завдав удар по порожніх воротах супротивника, але захисник «Олімпіка» встиг вибити м'яч з лінії воріт. А через кілька хвилин Бондаренко з кількох метрів пробив у воротаря.

На 24-й хвилині шанс відкрити рахунок упустив вже «Олімпік». Шахаб втік у відрив і пробив у поперечину воріт «Маріуполя». Через три хвилини каркас воріт зіграв за «Олімпік». Удар Сікану головою після подачі з кутового прийняла на себе штанга. На 36-й хвилині удар Шахаба голкіпер «Маріуполя» Гальчук відбив, але першим на добиванні виявився Данило, який і відправив м'яч у ближній кут. На 43-й хвилині воротар «Олімпіка» Кичак збив Горбунова, і Сікан ударом з одинадцятиметрової позначки в лівий кут зрівняв рахунок. Всього через дві хвилини Бабенко в штрафній збив Сікану. Другий пенальті ударом під поперечину реалізував Мишньов.

Команди продовжили створювати моменти і в другому таймі. На 56-й хвилині удар головою Горбунова взяла на себе поперечина воріт «Олімпіка». Але третій гол «Маріуполя» все ж відбувся. На 73-й хвилині забіг Танковського з центру поля завершився точним ударом в лівий кут. Незабаром Політило скоротив розрив в рахунку, а в компенсований час захисники «Маріуполю» спостерігали, як Беніто віддав передачу на Каргбо, якому залишалося лише не промахнутися по порожніх воротах.

У поєдинку «Олександрія» - «Львів» господарі поля відразу захопили ініціативу, але небезпечні моменти біля воріт суперника стали виникати тільки в другій половині тайму. На 23-й хвилині голкіпер Львова Костик відбив удар Сітало. М'яч опинився у Банади, який з кількох метрів запустив ігровий снаряд набагато вище воріт.

У другому таймі «Олександрія» продовжила атакувати, а «Львів» оборонятися. І старання гравців команди господарів призвели до голу. Клименчук в своєму штрафному зіграв рукою, і Третьяков ударом під ліву штангу вивів «Олександрію» вперед. Господарі стали грати по рахунку, знизивши темп гри. У «Львова» не йшла гра в атаці і моментів, щоб зрівняти рахунок і піти від поразки, гравці команди гостей практично не створили.

Чернігівська «Десна» свій матч з «Минаєм» проводила на «Оболонь-Арені» в Києві. На 5-й хвилині Гітченко зіграв рукою в своїй штрафній, і арбітр призначив пенальті у ворота «Десни». Нурієв взявся реалізувати одинадцятиметровий, але пробив у ліву штангу. «Минай» більше атакував, проте на 23-й хвилині міг пропустити. Каніболоцький помилився на виході, м'яч відскочив до Тамм, який пробив вище порожніх воріт. На 41-й хвилині Книш пройшов захисників і пробив трохи вище воріт «Десни».

У другому таймі команди продовжили обмінюватися атаками, і незважаючи на нулі на табло, матч не був нудним, і що називається «виглядав». Розв'язка поєдинку настала за десять хвилин до кінця основного часу. На 80-й хвилині Будковський забив м'яч у ворота «Миная». Як показав повтор, зробив це гравець «Десни» перебуваючи в офсайді. Але оскільки система VAR в цьому поєдинку не застосовувалася, то ніхто не зміг вказати арбітрові на помилку. «Десна» здобула перемогу і вийшла на третє місце турнірної таблиці Прем'єр-ліги.

Матчі, зіграні 7 листопада:

• «Олімпік» - «Маріуполь» 3: 3 (Беніто, 36, Політило, 79, Каргбо, 90 + 4 - Сікан, 44 (з пенальті), Мишнёв, 45 + 2 (з пенальті), Танковскій , 73);
  • «Олександрія» - «Львів» 1: 0 (Третьяков, 70 (з пенальті));
  • «Десна» - «Минай» 1: 0 (Будковський, 80).

Ще три матчі дев'ятого туру Прем'єр-ліги відбудуться 8 листопада. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про поєдинок СК «Дніпро-1» -«Колос»,а також про матчі Української хокейної ліги і баскетбольної Суперліги .