Головна
Україна
Події
12:06, 22 Червня
Информатор UA

Интро

Окупанти влаштовують витоки газу в багатоповерхівках у Луганську, аби вигнати на вулицю чоловіків, які ховаються від мобілізації. Про це розповів військовополонений з Луганська, якого примусово мобілізували у квітні цього року, передає Інформатор з посиланням на Службу безпеки України. В одном из многоквартирных домов сделали утечку газа. Женщин и детей отдельно, а потом мужчин позабирали в автобусы, розповідає загарбник. Він сам був непридатним для війська, але хронічне захворювання судин не допомогло йому уникнути тотальної мобілізації в так званій . Після призову з нього, помічника продавця, впродовж тижневих навчань зробили механіка-водія БМП, показали як правильно тримати автомат і відправили на бойове завдання: закріпитися в промзоні Сєвєродонецька, де зараз тривають бої. За першої ж нагоди він здався в полон. Каже, що не стріляв і звертається до земляків: прячьтесь, делайте, что хотите, но не идите на эту войну. За його словами, дуже багато двохсотих. Заразним працюють слідчі, щоб зясувати його причетність до злочинів проти України. Нагадаємо,на кордоніз Україною зараз знаходяться до семи білоруських батальйонів. Крім того,намагаються продати або обміняти на алкоголь крадені запчастиниз бойової техніки. Такожписав, що пілот-найманець із ПВК повоював лише три дні, його збили ЗСУ та взяли в полон. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Окупанти влаштовують витоки газу в багатоповерхівках у Луганську для мобілізації чоловіків - допит СБУ

Читать на русском
Окупанти влаштовують витоки газу в багатоповерхівках у Луганську для мобілізації чоловіків - допит СБУ

Тотальна мобілізація в так званій «лнр»

Окупанти влаштовують витоки газу в багатоповерхівках у Луганську, аби вигнати на вулицю чоловіків, які ховаються від мобілізації. 

Про це розповів військовополонений з Луганська, якого примусово мобілізували у квітні цього року, передає Інформатор з посиланням на Службу безпеки України

«В одном из многоквартирных домов сделали утечку газа. Женщин и детей отдельно, а потом мужчин – позабирали в автобусы», – розповідає загарбник.

Він сам був непридатним для війська, але хронічне захворювання судин не допомогло йому уникнути тотальної мобілізації в так званій «лнр». Після призову з нього, помічника продавця, впродовж тижневих навчань зробили механіка-водія БМП, показали як правильно тримати автомат і відправили на бойове завдання: закріпитися в промзоні Сєвєродонецька, де зараз тривають бої. 

За першої ж нагоди він здався в полон. Каже, що не стріляв і звертається до земляків: «…прячьтесь, делайте, что хотите, но не идите на эту войну». За його словами, дуже багато двохсотих. Зараз ним працюють слідчі, щоб з’ясувати його причетність до злочинів проти України.

 

Нагадаємо, на кордоні з Україною зараз знаходяться до семи білоруських батальйонів. Крім того, окупанти намагаються продати або обміняти на алкоголь крадені запчастини з бойової техніки. 

Також Інформатор писав, що пілот-найманець із ПВК «Вагнер» повоював лише три дні, його збили ЗСУ та взяли в полон.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.