Головна
Україна
Події
13:16, 21 Червня
Информатор UA

Интро

Російський пілот-найманець із приватної військової компанії "Вагнер" встиг повоювати в Україні три дні, після чого його збили українські захисники з зенітного комплексу "Ігла" та взяли в полон. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Службу безпеки України.  Перший бойовий виліт майор-окупант Андрій Федорчуков здійснив 14 червня, а 17-го опинився в полоні. Він розповідає про те, як скидав бомби на мирну Україну. При цьому, виправдовується і каже, що йшлося лише про завдання ударів по опорних пунктах, скупчення сили і живої сили противника. Однак коли побачив на відео результати ударів рф по населеним пунктам, самовпевненість окупанта кудись зникла і він «раптово» усвідомив, що це «не нужная война». Він кається через те, що взяв участь у війні проти мирного населення. Нібито він не отримував повної інформації стосовно того, що відбувається в Україні.   Загалом пілот робив по 1-2 бойових вильоти в день. Крім нього на російських винищувачах вартістю понад 10 мільйонів доларів літають також і інші найманці, а не кадрові льотчики зс рф. Найманці отримують за роботу ставку від 200 тисяч рублів на місяць і додаткові бонуси за кількість та «результативність» вильотів.   Нагадаємо, на кордоні з Україною зараз знаходяться до семи білоруських батальйонів. Крім того, окупанти намагаються продати або обміняти на алкоголь крадені запчастини з бойової техніки.  Також Інформатор писав, що війська рф намагаються утримати позиції на Слов'янському напрямку.  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.  

Пілот-найманець із ПВК «Вагнер» повоював лише три дні: його збили ЗСУ та взяли в полон

Читать на русском

Основною метою свого перебування в Україні цей пілот вважав «задачу… по оказанию помощи республикам Донбассса», а бойові вильоти – «частными задачами»

Читать на русском
Пілот-найманець із ПВК «Вагнер» повоював лише три дні: його збили ЗСУ та взяли в полон

Основною метою свого перебування в Україні цей пілот вважав «задачу… по оказанию помощи республикам Донбассса», а бойові вильоти – «частными задачами»

Російський пілот-найманець із приватної військової компанії "Вагнер" встиг повоювати в Україні три дні, після чого його збили українські захисники з зенітного комплексу "Ігла" та взяли в полон.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Службу безпеки України

Перший бойовий виліт майор-окупант Андрій Федорчуков здійснив 14 червня, а 17-го опинився в полоні. Він розповідає про те, як скидав бомби на мирну Україну. При цьому, виправдовується і каже, що йшлося лише про завдання ударів по опорних пунктах, скупчення сили і живої сили противника. Однак коли побачив на відео результати ударів рф по населеним пунктам, самовпевненість окупанта кудись зникла і він «раптово» усвідомив, що це «не нужная война». Він кається через те, що взяв участь у війні проти мирного населення. Нібито він не отримував повної інформації стосовно того, що відбувається в Україні.  

Загалом пілот робив по 1-2 бойових вильоти в день. Крім нього на російських винищувачах вартістю понад 10 мільйонів доларів літають також і інші найманці, а не кадрові льотчики зс рф. Найманці отримують за роботу ставку від 200 тисяч рублів на місяць і додаткові бонуси за кількість та «результативність» вильотів.

 

Нагадаємо, на кордоні з Україною зараз знаходяться до семи білоруських батальйонів. Крім того, окупанти намагаються продати або обміняти на алкоголь крадені запчастини з бойової техніки. 

Також Інформатор писав, що війська рф намагаються утримати позиції на Слов'янському напрямку. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 
ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.