Головна
Україна
Події
12:03, 21 Червня
Информатор UA

Интро

На кордоні Білорусі з Україною, у Брестській та Гомельській областях, знаходиться до семи білоруських батальйонів. Загроза можливого нападу зберігається. Про це в ефірі телемарафону заявив речник Міністерства оборони України Олександр Мотузяник, передає Інформатор. "На кордоні в Брестській та Гомельській областях наразі до семи білоруських батальйонів. Це до 4 тисяч особового складу, але треба розуміти, що там є і російські війська. Не скажу їх кількості, але є низка населених пунктів, де вони розквартовані. Враховуючи те, що сьогодні білоруська сторона надає росії всю логістику, цілком можливий варіант, що росіяни зможуть досить швидко перекинути на територію Білорусі якісь додаткові резерви і, можливо, підготувати наступ, але до цього треба готуватися", - зазначив Мотузяник. За його словами, щоб із території цієї країни знову розвинути наступ, треба створити потужне наступальне угруповання, проте зараз Україна такого угруповання не бачить. "Але дії росії, зокрема дії білоруської армії, змушують нас тримати там війська. Це така російська тактика: основний удар - Луганська область, Донецька область, решта - постійні обстріли, відволікання нашої уваги, сковування дій наших підрозділів. У такий спосіб вони змушують нас тримати там війська. Ми чудово розуміємо: щойно ми звідти підрозділи заберемо - вони можуть здійснити повторний наступ. У найближчій перспективі ми цього поки що не бачимо, але змушені зміцнювати цей напрямок", - додав Мотузяник. Нагадаємо, окупанти намагаються продати або обміняти на алкоголь крадені запчастини з бойової техніки. Крім того, найближчий тиждень стане вирішальним для Сєвєродонецька. Також Інформаторписав, що війська рфнамагаються утримати позиції на Слов'янському напрямку. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

На кордоні з Україною зараз знаходяться до семи білоруських батальйонів

Читать на русском

Це до чотирьох тисяч особового складу

Читать на русском
На кордоні з Україною зараз знаходяться до семи білоруських батальйонів

Це до чотирьох тисяч особового складу

На кордоні Білорусі з Україною, у Брестській та Гомельській областях, знаходиться до семи білоруських батальйонів. Загроза можливого нападу зберігається. 

Про це в ефірі телемарафону заявив речник Міністерства оборони України Олександр Мотузяник, передає Інформатор.

"На кордоні в Брестській та Гомельській областях наразі до семи білоруських батальйонів. Це до 4 тисяч особового складу, але треба розуміти, що там є і російські війська. Не скажу їх кількості, але є низка населених пунктів, де вони розквартовані. Враховуючи те, що сьогодні білоруська сторона надає росії всю логістику, цілком можливий варіант, що росіяни зможуть досить швидко перекинути на територію Білорусі якісь додаткові резерви і, можливо, підготувати наступ, але до цього треба готуватися", - зазначив Мотузяник. 

За його словами, щоб із території цієї країни знову розвинути наступ, треба створити потужне наступальне угруповання, проте зараз Україна такого угруповання не бачить.

"Але дії росії, зокрема дії білоруської армії, змушують нас тримати там війська. Це така російська тактика: основний удар - Луганська область, Донецька область, решта - постійні обстріли, відволікання нашої уваги, сковування дій наших підрозділів. У такий спосіб вони змушують нас тримати там війська. Ми чудово розуміємо: щойно ми звідти підрозділи заберемо - вони можуть здійснити повторний наступ. У найближчій перспективі ми цього поки що не бачимо, але змушені зміцнювати цей напрямок", - додав Мотузяник. 

Нагадаємо, окупанти намагаються продати або обміняти на алкоголь крадені запчастини з бойової техніки. Крім того, найближчий тиждень стане вирішальним для Сєвєродонецька.

Також Інформатор писав, що війська рф намагаються утримати позиції на Слов'янському напрямку. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.