Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Цинізм рашистів зашкалює
Українських полонених росіяни вивозять з місць тримання на обмін, а потім повертають у колонії. Їм говорять, що наша країна відмовляється від них. Офіс омбудсмена розглядає це як новий різновид тортур.
Про це заявив Уповноважений Верховної ради з прав людини Дмитро Лубінець. За його словами, Україна не відмовилася від жодної людини.
"Українських полонених часом навмисно вивозять нібито на обмін, а потім повертають у колонію й кажуть, що Україна відмовляється їх міняти. Ми розглядаємо це як різновид тортур", - сказав Лубінець.
Він наголосив, що Україна не відмовилася від жодної людини, яку російська сторона запропонувала на обмін. До того ж наша сторона постійно порушує питання щодо поводження з нашими полоненими на міжнародному рівні. Завдяки цьому останнім часом покращилися умови утримання. Про це говорять ті, хто повернувся з полону.
Близько 15 тисяч громадян України вважаються зниклими безвісти в результаті повномасштабної війни. З них наразі вдалося знайти і повернути 1 456 українця. Серед звільнених є як військовослужбовці, так і цивільні. Але доля тисяч людей досі залишається невідомою. Поки пошук людей триває, їхні рідні протягом багатьох місяців не мають жодної інформації. За цей час вони звертаються в усі можливі інстанції, щоб хоч щось дізнатися про зниклих родичів. Часто виявляється, що вони в полоні. Цивільних, згідно з тими ж Женевськими конвенціями, мають відпускати, а не утримувати в так званому "полон". Цивільні утримуються через висунуті їм звинувачень. Наприклад, їм винесли вироки так звані "судові органи" сепаратистів за звинуваченнями в "опорі проведенню спеціальної військової операції", "пособництву Збройним силам України". На думку представників країни-агресорки, ці люди мають відбувати покарання в місцях утримання за вказаними "вироками". Україна не визнає подібних маніпуляцій і здійснює усі можливі заходи для їх звільнення. Україна постійно пропонує обмін "усіх на всіх", але жодного разу рф не надала згоди.
Нагадаємо, у ворожому полоні знаходиться 26 поліцейських, 5 із них — з "Азовсталі". Крім того, медикиня "Азовсталі" Еліна Мединіна розповіла про 5 місяців російського полону.
Також Інформатор писав, що відомо про візит Червоного Хреста до українських військовополонених.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.