“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Пластикові міни важко розмінувати
На Кремінському напрямку окупанти намагаються посилити свої позиції. Територія навколо Кремінної масово замінована ворогом. Ворог використовує навіть заборонені міни – пластикові. Про ситуацію навколо Кремінної в ефірі телемарафону розповів очільник Луганської ОВА Сергій Гайдай.
"Мінували як вручну, так і дистанційно – ракетами, технікою. Ніхто не знає, де ті міни знаходяться, і які саме. Дуже багато хлопців підриваються, коли йдуть в наступ. Бо ті міни були розкидані ще пару місяців тому, вони вже присипані листям, гілками, снігом. Їх реально просто не видно. Росіяни ще й використовують заборонені пластикові міни, такі свої сучасні, які навіть не можна й розмінувати. Та й часу особливо на це нема", – каже Гайдай.
За його словами, таке посилення позицій в районі Кремінної вказує на те, що росіяни переживають за цей напрямок та хочуть підсилити свої війська, щоб ЗСУ не звільнили місто. Гайдай також заявив, що сюди, крім мобілізованих, стягнули ще й кадрові війська. Але в них між собою немає бойового злагодження.
ЩО ТАКЕ ПЛАСТИКОВІ МІНИ
Це боєприпаси з пластиковим корпусом, невеликого розміру, їхня вага — приблизно півтора кілограма. Такий вибуховий пристрій комплектується таймером і може вибухнути будь-якої миті.
Пластикові міни існують у двох варіантах: ПФМ-1 та ПФМ-1С. Перший варіант міни не має пристрою самоліквідації, другий забезпечений пристроєм, що забезпечує самоліквідацію міни підривом після закінчення 1-40 годин із моменту установки (час самоліквідації залежить від температури навколишнього повітря). Зовні ці два різновиди міни відрізняються лише тим, що на крилі міни ПФМ-1С нанесена літера «С». Міна може встановлюватися у ґрунт тільки засобами дистанційного мінування.
Ураження людини при вибуху міни завдається за рахунок руйнування нижньої частини ноги. Росіяни широко застосовували пластикові міни в Афганській війні. Через незвичну форму пластикового корпусу діти нерідко сприймали міну як іграшку й отримували серйозні поранення або гинули.
Нагадаємо, на території України рф створила найбільше мінне поле у світі.
Також Інформатор писав, що армія рф може піти у наступ з трьох сторін.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут