Окупанти розгорнули ще одну станцію в Криму для запуску "Шахедів" - Гуменюк розкрила деталі

Росіяни вишукують нову тактику, щоб обійти систему ППО Сил оборони України

Наталя Гуменюк про нову вбивчу станцію рф в Криму
Війська рф в Криму розгорнули ще одну станцію для запуску дронів-камікадзе по території України

Окупанти розгорнули в Криму нову станцію для запуску "Шахедів" по території України. І зроблено це для того, щоб шлях дронів до цілі був трохи коротшим, ніж зі східного узбережжя Азовського моря.

Про це сказала речниця Об’єднаного координаційного прес-центру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону.

"Вони вишукують нову тактику, щоб обійти систему ППО Сил оборони України. І, на жаль, не роблять висновки з того, що колись вони вже розгортали на Кримському півострові подібні бази, й в них була сумна історія, але для нас нормальна", - сказала Гуменюк.

Гуменюк також додала, що в росії вже налагоджена "хоча б якась частина виробництва" БПЛА, про що свідчить маркування, яким хизується ворог. Вона також зазначила що дрони спрямовують над акваторією Чорного моря, щоб максимально приховати їх рух, маршрут, звук.

"Фактично росіяни використовують особливості географії України, аби обстрілювати нашу державу. Це їм не минеться", - додала речниця.

В чому складність при обстрілах "Шахедами"

Ворожі БпЛА не завжди збиваються на кордоні, звідки вони вилетіли. Це пояснюється тим, що росіяни заздалегідь корегують їхні маршрути таким чином, щоб українській ППО було складно своєчасно відреагувати: ударні дрони запускають у нічний час та за напрямком руслу річок

В рф йде активне виробництво ударних дронів, ідентичних іранським "шахедам". Ці безпілотники вже використовуються для терористичних атак на Україну. За даними фахівців CAR, які детально вивчили залишки збитих БПЛА "Герань-2", внутрішня конструкція цих апаратів суттєво відрізняється від оригіналу і зроблена вже на території рф.

В російському варіанті дронів-камікадзе є відмінності в механізмі планера і інших системах, у тому числі навігаційних. При цьому майже всі комплектуючі дронів - не російського походження. Більшість компонентів - з Китаю, Швейцарії та США.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube