Головна
Україна
Події
10:55, 1 Грудень
Информатор UA

Интро

Російські загарбники продовжують завдавати ударів по Харківській області. У Куп'янському районі фіксують збільшення інтенсивності обстрілів. Також ворог гатить по прикордонних громадах.  Про це повідомив очільник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов. 30 листопада, росіяни постійно завдавали артилерійські удари по населених пунктах прикордонних громад району. Виникали пожежі в будинках, господарчих спорудах, складах, є влучання по відкритих територіях. "Під обстрілами також прикордонні Вовчанська та Липецька громади — горіли гаражі, пошкоджені фасади приватних будинків. За даними Обласного центру екстреної медичної допомоги — без постраждалих. Росіяни не припиняють обстрілювати позиції наших військових, але ЗСУ укріплюють оборонні рубежі та цілодобово захищають кордони", - наголосив Синєгубов. Що цьому передувало  21 листопада, очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов повідомляв, що на Куп’янському напрямку окупанти постійно намагаються відбити втрачені позиції. Раніше в інтерв'ю він зазначав, що влада готова до можливих спроб російських окупантів наступати на Харків та інші населені пункти регіону. Він зазначив, що в регіоні працюють над тим, щоб зміцнювати оборонні позиції у Харкові та в інших населених пунктах. За словами голови ОВА, він не бачить в окупантів достатньої кількості військового ресурсу, щоб вести наступ на Харків "зараз, на цю хвилину". За даними Генерального штабу України, на Куп’янському напрямку противник веде оборону. Зафіксоване вогневий вплив ворога по районах населених пунктів Куп’янськ, Кислівка, Котлярівка, Табаївка, Крохмальне Берестове, Дружелюбівка Харківської області. Нагадаємо, окупанти публічно розстрілюють зеків, щоб мотивувати військових воювати проти України. Крім того, аналітики ISW оцінили "успіхи" росіян під Бахмутом. Також Інформатор писав, загарбники вивозять військову техніку та зменшують війська під Херсоном. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Окупанти посилили обстріли у Куп‘янському районі: яка ситуація на Харківщині

Читать на русском

На щастя, постраждалих немає

Читать на русском
Окупанти посилили обстріли у Куп‘янському районі: яка ситуація на Харківщині
Фото: Дмитро Ловецький / AP

На щастя, постраждалих немає

Російські загарбники продовжують завдавати ударів по Харківській області. У Куп'янському районі фіксують збільшення інтенсивності обстрілів. Також ворог гатить по прикордонних громадах. 

Про це повідомив очільник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов. 30 листопада, росіяни постійно завдавали артилерійські удари по населених пунктах прикордонних громад району. Виникали пожежі в будинках, господарчих спорудах, складах, є влучання по відкритих територіях.

"Під обстрілами також прикордонні Вовчанська та Липецька громади — горіли гаражі, пошкоджені фасади приватних будинків. За даними Обласного центру екстреної медичної допомоги — без постраждалих. Росіяни не припиняють обстрілювати позиції наших військових, але ЗСУ укріплюють оборонні рубежі та цілодобово захищають кордони", - наголосив Синєгубов.

Що цьому передувало 

21 листопада, очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов повідомляв, що на Куп’янському напрямку окупанти постійно намагаються відбити втрачені позиції. Раніше в інтерв'ю він зазначав, що влада готова до можливих спроб російських окупантів наступати на Харків та інші населені пункти регіону. Він зазначив, що в регіоні працюють над тим, щоб зміцнювати оборонні позиції у Харкові та в інших населених пунктах. За словами голови ОВА, він не бачить в окупантів достатньої кількості військового ресурсу, щоб вести наступ на Харків "зараз, на цю хвилину".

За даними Генерального штабу України, на Куп’янському напрямку противник веде оборону. Зафіксоване вогневий вплив ворога по районах населених пунктів Куп’янськ, Кислівка, Котлярівка, Табаївка, Крохмальне Берестове, Дружелюбівка Харківської області.

Нагадаємо, окупанти публічно розстрілюють зеків, щоб мотивувати військових воювати проти України. Крім того, аналітики ISW оцінили "успіхи" росіян під Бахмутом.

Також Інформатор писав, загарбники вивозять військову техніку та зменшують війська під Херсоном.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.