Окупанти публічно розстрілюють зеків, щоб мотивувати солдат воювати проти України

Читать на русском

Також активно застосовують «переконливі» побиття

Читать на русском
Окупанти публічно розстрілюють зеків, щоб мотивувати солдат воювати проти України
Окупанти влаштовують публічні розстріли власних солдат для залякування інших рашистів

Також активно застосовують «переконливі» побиття

30-го листопада вийшло інтерв'ю з командиром батальйону «Свобода» Петром Кузиком. У ньому він розповів про зізнання одного з полонених під Бахмутом окупантів. Рашист каже, що в них перед строєм розстріляли декількох солдат, які зізналися, що не хочуть воювати. Інший боєць був переконаний у необхідності йти в наступ за допомогою побиття. 

Про це Петро Кузик розповів у інтерв’ю для НВ. За його словами, ситуація під Бахмутом вкрай складна – росіяни продовжують постійно насуватися новими силами, скільки б їх не вбивали. Не дивлячись на професійні дії наших воїнів, тримати оборону дуже складно, а воювати доводиться в багнюці та по коліна в воді, яка під час дощів затікає в окопи. 

Постійні підвози нового гарматного м’яса не спрощують задачу для наших воїнів. Рашисти відправляють просто у відкриту на позиції наших воїнів цілі натовпи, і це не припиняється. Мотивація у росіян дуже проста: не підеш – буде гірше. 

«Зараз у них набагато більше людей на цьому напрямку за рахунок «вагнеров» і «зеків», ніж наших захисників. Ми розмовляли з полоненим. В них панують зеківські порядки. Він сам птурист [оператор ПТУР — протитанкової керованої ракети]. Його кинули на штурм. Він запитав, чому саме він повинен йти на штурм, адже він птурист? Його досить серйозно побили, кинули в холодну, через тиждень викликали, спитали — чи буде він штурмувати? І він погодився», – розповів Петро Кузик. 

Водночас, наші герої вмотивовані тим, що вони захищають свою країну. Щодо росіян, то їх мотивують просто – не підеш в наступ, тоді помреш на місці. Для доказу того, що це не просто погрози, періодично декількох «невмотивованих» можуть розстріляти перед усім строєм. Після цього питань у рашистів не залишається, і вони йдуть в наступ, аби прожити на декілька хвилин довше. 

Згаданий полонений вирішив йти в наступ не тільки через те, що його побили. Він просто також до цього став свідком такої розправи над солдатами. Зеків-«вагнерівців» та мобілізованих ніхто особливо не жаліє – наберуть ще за потреби. Саме тому не шкода декількох і розстріляти.

«[Полонений – ред.] пам’ятав історію, коли вони стояли в строю, прийшли командири і сказали: «Хлопці, ми все розуміємо — холод, дощ, болото — важкувато. Хто не хоче — піднімайте руку, питань жодних до вас не буде». Дві людини підняли руку, їх відвели в сторону і перед всім строєм розстріляли. Потім спитали: хто ще не хоче воювати?», – розповів командир «Свободи». 

Так рашисти й діють – залякуванням власного війська, аби вони були не вправними воїнами, а просто слухняним гарматним м’ясом. Більшого від них і не треба, адже рашисти можуть просто закидати нас тілами. 

Петро Кузик додав, що втрати у них великі. Тіла всіяні полями, але періодично вони їх таки забирають. Проте, часто це роблять, аби стягнути із загиблого теплий одяг. Водночас, у них навіть за такої ситуації залишаються рашисти на конкретних місцях – від кулеметників до гранатометників. Водночас, можна помітити і їхні загороджувальні загони, що не залишаються шансів на відступ. 

Загороджувальні загони в рф

Інформація про те, що рашисти вдаються до такої радянської тактики, з’являється не вперше. Такі загони виконують «мотиваційну» функцію для наступальних загонів. Фактично, солдатам відрізають навіть шанс на відступ – загороджувальні загони їх за це просто розстріляють. Вихід один – наступати, адже шанс на виживання є тільки там у разі вдачі. 

Дані про використання окупантами таких загонів уже отримувала розвідка – як українська, так і іноземна. Також неодноразово тези щодо такої поведінки лунали у перехопленнях розмов окупантів. Про це повідомляли і наші військові на конкретних напрямках, які ставали свідками подібних «переконань». 

Нагадаємо, що артилерія росіян перешкоджає контрнаступу ЗСУ: що відбувається на напрямку Сватове-Кремінна.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.