Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Хімічну зброю росіяни скидають з дронів
На Сході російські окупанти атакують позиції ЗСУ забороненою хімічною зброєю. Держава-терорист використовує аерозольні гранати «К-51». Про це повідомляють Військово-Морські Сили ЗСУ.
Гранати на наших захисників скидають з дронів. Щоб вберегтися від ураження заборонених боєприпасів, морпіхи утримують свої позиції у засобах хімічного захисту.
«Проте, навіть в таких умовах бійці продовжують протидіяти підступному ворогу і до яких би терористичних методів не вдавалися російські загарбники, морські піхотинці з ще більшим завзяттям будуть їх знищувати», - йдеться в повідомленні.
«К-51» — радянська ручна аерозольна «сльозогінна» граната нелетальної дії. Після її розриву людина, яка потрапила в радіус дії, дезорієнтована на 20 хвилин через напади кашлю, і ураження очей газом. Використання таких боєприпасів є прямим порушенням Конвенції, яку росія підписала 1993 року.
Наприкінці листопада представники Білого дому заявили, що путін може застосувати хімічну зброю в Україні, якщо його війська продовжать зазнавати поразки на полі бою. Як пише видання Укрінформ, тоді українська розвідка не підтвердила інформацію про те, що росіяни масово перевозять боєприпаси з отруйними речовинами. Водночас на території України діють підрозділи радіаційного, хімічного та біологічного захисту збройних сил рф.
"Однозначно у них хімічна зброя є, у них підрозділи РХБ захисту на території України, які можуть застосовувати хімічну зброю, є. Але розвідка на даний час не підтверджує те, що росіяни масово перевозять боєприпаси з отруйними речовинами. Може бути точкове застосування хімічної зброї, наприклад, зброї дратівливої дії, що діє на органи зору, на дихання. У наших військовослужбовців є в кожному підрозділі, при кожному військовослужбовці є засоби для захисту органів дихання і засоби захисту шкіри", – повідомив заступник начальника головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов.
Відповідаючи на запитання, чи збільшили росіяни застосування фосфорних снарядів під час атак на позиції українських військових на Донеччині, він зазначив, що про збільшення говорити не доводиться. Однак іноді таке застосовування спостерігається.
Яка хімічна небезпека для українських військових існує на фронті — читайте тут.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.