“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
І тут справедливо буде сказати: так склалося історично
У більшості країн світу, включаючи Україну, прийнятий правосторонній порядок руху – у цьому випадку кермо у автомобіля – ліворуч. Але приблизно 35% всіх автомобілів світу випускається із правим кермом. Ці автомобілі стануть учасниками лівостороннього руху.
Інформатор розібрався, що до чого, і навіщо британцям та японцям кермо праворуч.
Насправді, коріння правого керма сягає глибоко у Середньовіччя, оскільки сідати верхи на коня зручніше, стоячи праворуч від нього.
Пізніше звичний нам правосторонній рух утвердився для карет, оскільки кучер розташовувався в такому разі на задньому лівому коні. Так він хлистом у правій руці діставав усіх коней.
Але далеко не всі і не одразу виявилися впевненими в тому, якою зі сторін пересуватися. Так, канадці до 1920-х не могли визначитися — у різних провінціях був свій порядок, а Швеція перейшла на звичний нам правосторонній рух лише 1967 року.
Сьогодні лівосторонній рух – з кермом праворуч – залишається у:
Чому? Більшість цих країн об'єднує статус колишньої британської колонії. Саме Великобританія, як і належить "короні", завела такий порядок. Країни, що колись були колоніями Британії, у цьому питанні пішли за нею.
Японія колонією Британії не була. Але й тут видно британський слід, адже першу залізницю японцям допомагали будувати саме британці. Так традиція лівостороннього та "праворульного" руху тут залишилася й досі.
Раніше Інформатор повідомляв, чому люди з амнезією не забувають мову і можуть говорити. Також цікаво дізнатися, чому в спеку п'ють гарячий чай, щоб охолодитися.
Крім того, ми розповідали, чому коти мурчать і топчуть лапками. Також ми розповідали, навіщо годинник переводить на зимовий та літній час. Також раніше йшлося про те, чому при опіку торкаються мочки вуха.
Раніше ми писали, навіщо пасажири аплодують у літаку. Крім того, повідомлялося, чому корпус літаків обмотують скотчем. .
Інформатор з'ясував, чому поліція має мигалки червоного і синього кольорів. .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .