У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
За стратегією компанії, таке рішення має сприяти наповненню платформи додатковим контентом від користувачів
Найпопулярніша на Заході соцмережа X з 4 жовтня припинила відображати заголовки статей — лише титульне зображення та ресурс, на який вона посилається. Ілон Маск, власник мережі, вважає, що так його платформа матиме досконаліший вигляд. Але ймовірно, йдеться про більше наповнення соцмережі унікальним контентом та зменшення дрейфу користувачів на інші ресурси.
Зміни, першими помітили користувачі на операційній системі iOS. Видання The Verge повідомляє, що ініціатива не стала несподіванкою, оскільки Маск і раніше заявляв про такі наміри. На його думку, це «значно покращить естетику». Але видання вважає, що мультимільйонер, приймаючи таке рішення, міркував не про прекрасне, а про набагато приземленіші речі.
«Нещодавно Маск заохочував користувачів публікувати більше контенту безпосередньо на X, намагаючись підвищити залученість на платформі», — пише The Verge.
Мультимільйонер також стверджував, що алгоритм платформи «намагаються оптимізувати» час, який користувачі проводять у соцмережі. Очевидно, посилання на сторонні ресурси, можуть відволікати користувачів. Власник X хотів би, щоб люди «публікували вміст у довгій формі на цій платформі». Видання припускає, що також Маск керувався суб’єктивним досвідом, адже він раніше заявляв, що «майже ніколи» не читає «старі новини». The Verge вважає, що важливою причиною зміни формату, стало також прагнення зробити пости компактнішими, умістивши їх переважно в ту частину стрічки, яка буде відображатися на екрані.
Після того, як Ілон Маск отримав контрольний пакет над соцмережею twitter за 44 мільярди доларів у квітні 2022 року, він розпочав керувати, як вважав за потрібне. Майже одразу мультимільярдер звільнив 50 % співробітників, а решті запропонував значне погіршення умов праці, через що вагома частина персоналу пішла сама. Маск провів ребрендинг платформи й замінив її назву з «twitter» на «Х».
Він оголосив про скасування «цензури», у результаті чого за три дні вживання слова «нігер» зросло на 500 %. Маск повернув аккаунти експрезидента Дональда Трампа та репера Каньє Веста, які блокувалися попередніми власниками за спробу держперевороту та пропаганду антисемітизму відповідно. Мережа також повернула платну політичну рекламу, змінилася загальна політика та правила компанії. Маск анонсував абонентську плату за доступ до соцмережі. Він проголосив це стратегією протистояння ботам.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.