Каньє Вест виправдав Гітлера: якої думки були нацисти про темношкірих

Читать на русском

Музикант спробував відшукати щось добре в лідері нацистів, який схвалював вбивства темношкірих

Читать на русском
Каньє Вест виправдав Гітлера: якої думки були нацисти про темношкірих
Виправдання фюрера від Каньє навряд чи допоможуть "відбілити" його репутацію вбивці

Музикант спробував відшукати щось добре в лідері нацистів, який схвалював вбивства темношкірих

Американський репер та музикальний продюсер Каньє Вест в одному із шоу Алекса Джонса похвалив Гітлера за його винаходи, висловив підтримку нацистам і підкреслив існування єврейської мафії. Це не перша антисемітська заява музиканта. Цікаво, що його виступ не викликав обурення у ведучого. Профіль Каньє Веста заблокували у Twitter за "підбурювання до насилля". Варто відзначити, що така міра покарання видалась би йому надзвичайно лояльною у порівнянні з тим, що чинив Гітлер з темношкірими в часи Голокосту. 

Онлайн-видання Consequence.net наводить деякі цитати музиканта:

“Я бачу добре в Гітлері. Я люблю всіх, і євреї не будуть говорити мені: ви можете любити нас, і ви можете любити те, що ми просуваємо за допомогою порнографії. Але цей хлопець (Гітлер – ред.), який винайшов шосе і той самий мікрофон, який я використовую як музикант, ви не можете сказати вголос, що ця людина колись робила щось добре. Я закінчу з цим”, – сказав Каньє і додав, що у кожної людини є щось цінне, що він привніс, особливо у Гітлера. 

Також видання інформує, що репер сказав, ніби це єврейські ЗМІ змусили нас почуватися нацистами. Він заявив, що євреї – це чудові люди, але і погоджується з тим, що існує єврейська мафія. Музикант не вперше робить такі заяви. В одному із шоу він порівнював себе з путіним. Також Каньє публікував твіти, в яких натякав на маніпуляції з боку євреїв в темі антисемітизму, за що і був забанений. Звернемо увагу, що в цьому видаленому твіті репер казав, що темношкірі – також євреї. 

Яке покарання?

Облікований запис музиканта було відновлено після того, як Ілон Маск придбав Twitter. Тоді він заявив, що це відбулося без його відома. 2 грудня після розголосу про заяви Каньє в шоу Джонса американський мільярдер написав в Twitter наступне:

“Я намагався з усіх сил. Попри це він знову порушив наше правило проти підбурювання до насилля. акаунт буде заблокований”. 

І після цього уточнив, що профіль Веста заблокований саме за підбурювання до насилля, а не “невтішне фото, на якому Маска обливає зі шланга Арі”. Власник Twitter вважає, що фото є корисною мотивацією для схуднення. Станом на 14:00 Маск більше ніяк не прокоментував заяви музиканта про нацизм. 

Твіт Ілона Маска
Твіт Ілона Маска

Що про темношкірих думав Гітлер?

Широкому загалу відомо, що ідеологія Гітлера будувалась на расовій дискримінації. Нацисти вважали, що арійська раса – панівна. А єврейську вважали найбільш шкідливою і руйнівною. За даними “Енциклопедії Голокосту”, нацистські закони забороняли також і змішання рас, тому вони проводили примусову стерилізацію і заважали мати дітей людям з інвалідністю, ромам та темношкірим німцям.

Нацисти не були колумбами в расовій ідеології, а послідовниками дискримінації та кастомізації в США. Поширюючи свою ідею переваги пеної раси, вони посилались на американських прибічників євгеніки – псевдонауки про класифікацію людей за груповою вищістю. Такий висновок робить дослідниця Ізабель Вілкерсон у своїй статті для видання “Історична правда”. 

“Гітлер вивчав Америку здалеку, заздрячи і водночас захоплюючись нею, й відносив її досягнення до здобутків арійської породи. Він вихваляв той факт, що країна вчинила мало не геноцид над корінними американцями й вислала в резервації тих, хто вижив. Гітлерові було до вподоби, що Сполучені Штати "знищили мільйони червоношкірих, скоротивши їхню кількість до кількох сотень тисяч", – пише Вілкерсон.

Трохи про шоу Алекса Джонса

InfoWars вважається ультраправим шоу в США. Сам ведучий вважає, що його намагаються знищити “ліві радикали” за допомогою судової системи. І навіть збирає пожертви на юридичний захист програми. Не дивно, адже за інформацією Media Sapiens, блогер має виплатити 965 млн доларів за висловлювання про вбивство дітей. Як повідомляється, Джонс поширював інформацію, ніби стрілянина у початковій школі Сенді-Хук в 2012 році – це інсценування, за яким стояла влада США заради заборони в країні. Тоді загинуло 20 дітей та шестеро дорослих. Видання пише, що ползов до суду подали сім’ї 8 жертв – вони стверджували, що через фейки ведучого їх переслідували і погрожували вбити. 

Раніше ми писали про те, що 2 грудня світ відзначає День боротьби за скасування рабства. Також читайте про порівняння Гітлера та путіна від секретаря РНБО Данілова.