«Страждання, які випали на мою долю в останній частині мого життя, я жертвую Господу за мир у світі та братерство між народами»
"Романтизували харасмент, відписка" - я вже чекаю на такі коменти. Ні, ми нічого не романтизуємо, ми просто сексуалізуємо еститику кадра, так можна.
До війни ринок Африки займав провідні позиції щодо збуту української військової продукції
Лідери країн Африки зацікавлені в українській зброї. Інтерес продиктований не лише можливостями купувати різні типи озброєння, а й перспективами відкрити на своїх теренах повноцінне виробництво. Попит на зброю українського виробництва зростає у світі.
Про зацікавленість Африки в українській зброї розповів глава української дипломатії Дмитро Кулеба у рамках Форуму оборонних індустрій. Він наголосив, що до війни саме африканські ринки домінували у збуті військової продукції з України. Зараз Африка чекає на повернення цих процесів.
"В одній африканській країні, спілкуючись із лідером цієї країни, він так довірливо подивився мені в очі і каже: "Вам стільки зброї вже надіслали, вам стільки точно не потрібно. Можливо, трохи поділіться з нами?". Тобто, там інше сприйняття наших потреб", - розповів Кулеба.
Очільник МЗС України також підкреслив, що зараз Африка виявляє велике зацікавлення щодо розміщення на її теренах повноцінного виробництва зброї та амуніції. Кулеба додав, що попит на зброю, виготовлену в Україні, зростає у всьому світі, зазначаючи при цьому, що зростання попиту є своєрідним "новим трендом".
"Це новий тренд", - сказав Кулеба, коментуючи ріст попиту на зброю з України.
У ході першого міжнародного форуму оборонних індустрій, який відбувся в Києві, створили Альянс оборонних індустрій для захисту від агресії, зокрема й російської. Президент України Володимир Зеленський повідомив, що новий Альянс вже об'єднав 13 провідних виробників зброї, він є відкритим і до нього можуть долучитися інші країни.
Зеленський пояснив, що російська агресія підтвердила потребу у появі такого роду оборонних Альянсів. Вони базуватимуться на міжнародному праві та ключових принципах безпеки. Цей Альянс також покликаний швидше інтегрувати промислові підприємства України у світову військову промисловість.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що в Україні вироблятимуть далекобійні ракети, здатні бити на понад 700 кілометрів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.