Всі люблять Новий рік, та не всі люблять до нього готуватись.
Новорічні свята, певно що, найказковіші свята року! Вони наближаються, й буквально з кінця листопада атмосферу довкола наповнює передчуття дива, приправлене неоновим світлом мерехтливих гірлянд та пишністю ялинкових вінків зі срібними стрічками та блискучими кулями.
Ними прикрашені наші подвір'я, вулиці великих міст, ганки кав'ярень й магазинів, що доброзичливо закликають покупців придбати подарунки для близьких на свята. Адже варто заздалегідь подумати про те, що саме ви покладете рідним під ялинку!
Однак, перш ніж думати про останнє, варто подбати про наявність вдома самої зеленої красуні і визначитись, буде вона натуральна чи штучна, прикрашатимете ви її самостійно, чи звернетесь по допомогу до декораторів. Так-так, не дивуйтесь, якщо ще про таке не чули.
Сьогодні можна з легкістю перетворити вашу домашню ялинку на схожу на ту, що стоїть в Білому домі або у Віндзорському замку, і допоможуть вам у цьому професіонали. Зручно, адже й мороки менше, й виглядатиме така ялинка напрочуд стильно. Будь-який каприз за ваші гроші, так би мовити.
Саму ж ялинку можна придбати (разом із декором або без) чи замовити напрокат. Крім того, якщо маєте обмаль часу на приготування до Нового Року, за вас все підготують, як то кажуть, спеціально навчені люди.
Інформатор розповість, які послуги по створенню святкової атмосфери Новорічного дива вдома можна замовити, якщо ретельна підготовка до великого свята - не для вас. Отже, сучасний ринок послуг пропонує наступні новорічні "дива" маркетингу:
Любите проводити час із близькими та друзями біля зеленої красуні, але не вмієте чи не любите наряджати її. Така історія розповсюджена. Часто можна почути від знайомих про те, що, мовляв, під час прикрашання обкололись об натуральні голочки. Та ще більш травматичною є процедура прибирання ялинки.
Адже її голки підсихають і дряпаються вдвічі сильніше. До всього, вони обсипаються, тож прибирати дерево доводиться звідусюди, з підлоги, меблів, пледів, речей тощо, отже мороки вистачає. Поскладати всі кулі й гірлянди у відповідні коробки - теж вимагає часу, як і спершу вдало розвісити їх на дереві.
Це теж задача не з простих, адже мало просто розвісити прикраси в довільному порядку. Аби ваша ялинка виглядала сучасно, варто розуміти, які прикраси краще обирати та як саме розташувати їх на ялинці, аби та мала стильний вигляд, немов зі сторінок глянцевих журналів (а не старих радянських фільмів :). Так, до прикладу, в тренді гірлянди з крупних одно- або двоколірних куль, стрічки й намисто, а от різнобарвний серпантин відійшов в минуле.
Вирішити всі ці питання одним махом вам допоможуть декоратори, які обіцяють "встановити, прикрасити, запакувати" орендовану ялинку прямісінько у вас вдома чи в офісі, та загалом будь-де. Одразу відзначимо, якщо ви полюбляєте свіжий ялинковий запах в оселі, ялинку доведеться купити (також можна замовити в мережі, якщо не хочеться йти на ринок чи в лісгосп). Адже декоратори "під ключ" здебільшого працюють зі штучними варіантами.
Якщо ж надаєте превагу пухнастим красуням симетричної форми, скажімо, зі штучним снігом, варіант оренди - саме для вас. Вартість останньої залежить від її висоти, довгострокова оренда ялинки "під ключ" з доставкою - висотою понад 2 метри - цього року обійдеться у 8 тисяч гривень.
Зрозуміло, що чим вища ваша красуня, тим вона дорожча. Ялинка висотою до 2 метрів коштуватиме дешевше, можна знайти від 5 тисяч гривень. Декорування в цьому випадку входить у вартість. Бонусом можна обрати колірний тон прикрас. З найпопулірняших - синій, червоний, золотий чи сріблястий.
Крім того, декоратори пропонують послуги створення новорічних аплікацій на вікна чи вітрини, запакування чи оздоблення подарунків, виготовлення вінків з натуральних гілок хвойних дерев для інших зон оселі чи офіса окрім місця, де розташована ваша ялинка. Також можна орендувати штучні вінки, гірлянди, тематчині фігури та настільні композиції, декорованими фігурками, свічками, бусами та кулями.
Розраховуйте, що одна декоративна композиція обійдеться вам в 250 гривень, вінок - в 550 гривень, орендована гірлянда в 1500 гривень, а фігурка середнього розміру, скажімо, Санти - в 700-800 гривень.
Крім того, ви можете замовити подарункові сувенірні коробки - цілий набор, для того, аби запаковувати подарунки в однакові за дизайнером, але різні за розміром картонні упаковки.
Орендувати можна й світлові гірлянди, як для інтер'єру, так і для екстер'єру, тобто внутрішньої та зовнішньої оздоби приміщень. Так звана "бахрома" або "дощик" використовуються для оформлення архітектурних елементів до кількох метрів у довжину. Мають контролер з кількома програмами для створення ефекту динамічності, коштує оренда такої краси - від 50 гривень за метр. Виглядає надзвичайно ефектно як в приміщеннях, так і на фасадах.
Найчастіше для будинків, квартир та офісів орендують "нитку" - універсальну гірлянду для предметів, дерев, елементів дизайну. Популярністю користується й ретро-гірлянда з крупних лампочок. Оренда цих видів гірлянд складає ті ж самі 50 гривень за метр.
Готувати просто, але це потрібно вміти. До всього, кулінарія займає немало часу. Якщо у вас катма пари зайвих днів (обрати рецепти, купити продукти, все приготувати), аби підготуватися до частування гостей традиційними пісними стравами на Різдво та м'ясом з салатами на Новий рік, питання вирішать новорічні кухні закладів, які готують та доставляють їжу до вашої оселі.
В зимовий період перед святами не тільки ресторани, але й різноманітні бістро пропонують новорчні меню, до яких здебільшого входять традиційні салати - "олів'є", "оселедець під шубою" та "вінегрет", запечена ковбаса чи буженина, качка з яблуками й святковий холодець.
Деякі заклади навіть пропонують новорічні бокси, за наступного набору продуктів, що вар'юється:
З цінами ситуація наступна: 100 г готового м'яса коштує 70-90 гривень. Тобто невеликий шматочок буженини обійдеться вам до 200 гривень, а середнього розміру кільце домашньої ковбаски - десь в 300 гривень. Якщо замовити страви до 25 грудня, обіцяють знижку до 10%.
Інший новорічний бокс виглядає наступним чином:
Коштує такий 790 гривень. В бокса з лососем, соліннями, чіабатою, холодцем та оселедцем під шубою на додачу ціна буде більшою на тисячу гривень.
Зробити новорічне замовлення можна на сайті сервісу або за телефоном. Приймаються новорічні замовлення до 29 грудня включно. Надійде ваше новорічне замовлення прямісінько до свята – 31 грудня. Доставку обіцяють безоплатну.
Привітання від аніматорів в костюмах Дідуся Мороза та Снігурки, Санта Клауса і Миколая коштує від 1500 гривень, експрес-привітання від ростової ляльки Пса Патрона - 1500 гривень за 20 хвилин, лялька Білого Ведмедя обійдеться трошки дешевше - 1400 гривень за 15 хвилин. Врахуйте, що зазвичай замовник додатково оплачує логістику переміщень аніматорів.
Зрештою, якщо ви самі хочете орендувати костюм Снігуроньки чи Діда Мороза, аби привітати близьких чи дітлахів або піти на костюмовану вечірку, це обійдеться вам від 500 гривень за костюм.
Таку послугу також можна замовити. Якщо адресат знаходиться далеко, ви можете привітати його онлайн чи листівкою. Це привітання обійдеться дешевше, аніж виклик аніматорів на свято.
Клінінгові компанії пропонують насолодитись сяючою оселею та комфортом чистоти на Новий рік. Деякі з них пропонують передноворічні знижки, інші - подарунок на додачу до основних послуг. Як варіант подарунку до генерального прибирання - безкоштовна хімчистка до трьох будь-яких одиниць одягу чи домашніх речей.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.