“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Наразі проводяться випробування модифікацій для безпілотників
Генеральний директор компанії Baykar Халук Байрактар в інтерв'ю dpa під час оборонної виставки в Стамбулі розповів про майбутні зміни в озброєнні безпілотників. Крім наявних боєприпасів проти наземних цілей на «літачки» планується встановити ракети класу «повітря-повітря». Це дозволить їм збивати також дрони-камікадзе та ворожу авіацію.
Про це повідомляє видання Daily Sabah. Серед іншого, цілями для нових ракет на «Байрактарах» можуть стати ті самі дрони-камікадзе іранського виробництва – «Шахеди». Водночас, ракети також можна буде направляти і на ворожу авіацію. Таким чином, функціонал «Байрактарів», які й без того лякають окупантів, буде значно розширено.
«Скоро наші Bayraktar TB2 і Akıncıs будуть оснащені ракетами класу "повітря-повітря" не тільки для ураження дронів, а й ворожих літаків... ми проводимо випробування», – зазначив Халук Байрактар.
На виставці SAHA Expo компанія Baykar уклала угоду з турецьким ракетно-ракетним гігантом Roketsan. Мова йде саме про інтеграцію до безпілотників зенітних ракет Sungur для боротьби з дронами.
«Sungur – перевірений боєприпас, особливо проти рухомих цілей, таких як вертольоти і безпілотники. Використання його з наших БПЛА як ракети "повітря-повітря" змінить ситуацію», – зазначив на виставці гендиректор Roketsan Мурат Ікінчі.
Фактично, оснащення безпілотників Akıncı і Bayraktar TB2 може створити можливість доволі недорого патрулювання повітряного простору і захисту від дронів-камікадзе, ворожих безпілотних розвідників та навіть авіації, уникаючи при цьому використання дорогих ракет типу «повітря-повітря».
Окремо директор Baykar додав, що іранські дрони-камікадзе зможуть стати легкою здобиччю для оснащених новими ракетами «Байрактарів». Ворожі безпілотники повільні, шумні, та рухаються на невеликій висоті.
рф активно використовує дрони-камікадзе для нападів на нашу критичну інфраструктуру та цивільне населення. Не дивлячись на те, що такі дрони гучні та не дуже швидки, через рух на малій висоті доволі складно застосовувати проти них системи ППО. Водночас, росія навмисно запускає ці дрони одразу велики партіями, аби хоч мала частина з них дісталася до цілі.
Захисники України борються з дронами всіма можливими методами. Зафіксовані навіть випадки збиття іранських дронів зі стрілецької зброї. Водночас, також використовується обмеження сигналів, які отримують дрони. Через це під час повітряних тривог можуть спостерігатися деякі збої в роботі Wi-Fi та телефонного зв’язку.
Нагадаємо, що “спроби збити дрони-камікадзе призводять до загибелі цивільних”: на чому рашисти будували новий фейк.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.