Головна
Світ
13:21, 15 Серпня
Информатор UA

Интро

Нова Зеландія відправить 120 військових інструкторів для підготовки українських військових. Відповідне рішенняухвалив уряд цієї країни. Про це повідомляє Інформатор з посилання наReuters. Країна відправить 120 військових інструкторів до Великої Британії, щоб допомогти навчити українських військових вести бойові дії на передовій. Наші бійці опанують основні навички для ефективного ведення бою, включаючи поводження зі зброєю, надання першої допомоги, правом оперативного управління. Навчання близько 800 українських військових проводитиметься виключно у Великобританії, а військовослужбовці Нової Зеландії не приїжджатимуть в Україну. Нагадаємо,Канада відправляє понад 200 інструкторів для навчання українських бійців. Крім того,вирішила не передавати ЗСУ танкиLeopard 2. Такожписав, щопоставить Україні 16 специфічних гусеничних машинBiber. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Нова Зеландія долучиться до програми навчання українських бійців у Британії

Читать на русском
Нова Зеландія долучиться до програми навчання українських бійців у Британії

Програма навчання присвячена веденню бойових дій на передовій

Нова Зеландія відправить 120 військових інструкторів для підготовки українських військових. Відповідне рішення ухвалив уряд цієї країни.

Про це повідомляє Інформатор з посилання на Reuters.

Країна відправить 120 військових інструкторів до Великої Британії, щоб допомогти навчити українських військових вести бойові дії на передовій. Наші бійці опанують основні навички для ефективного ведення бою, включаючи поводження зі зброєю, надання першої допомоги, правом оперативного управління.

Навчання близько 800 українських військових проводитиметься виключно у Великобританії, а військовослужбовці Нової Зеландії не приїжджатимуть в Україну.

Нагадаємо, Канада відправляє понад 200 інструкторів для навчання українських бійців. Крім того, Іспанія вирішила не передавати ЗСУ танки Leopard 2.

Також Інформатор писав, що Німеччина поставить Україні 16 специфічних гусеничних машин Biber.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.