Головна
Світ
17:50, 29 Червня
Информатор UA

Интро

До України установки надійдуть уже з усіма необхідними модифікаціями. Про це повідомляє Центр стратегічних комунікацій з посиланням на міністра оборони Норвегії, передає Інформатор. Від Норвегії Україна отримає три реактивні установки M270. Проте, наразі установки потребують деяких доопрацювань та модифікацій. Вихід із ситуації вже знайдено, тому серйозних затримок з доставкою озброєння до нас бути не повинно. Щодо внесення необхідних покращень Норвегія домовилася з Великою Британією. Наші британські партнери проведуть необхідну модернізацію, після чого M270 продовжать свій шлях до України. Далі вже можна буде потроху рахувати, скільки ворогів наші бійці з них знищать. Зазначимо, що M270 гусенична реактивна пускова установка, що здатна стріляти на відстань від 32 до 300 км, залежно від ракети. Крім вказаних реактивних установок Норвегія також надасть нам ще 5 тисяч 155-мм артилерійських снарядів. Нагадаємо, що українцям дозволили ввозити авто на усіх пунктах пропуску Львівської області. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Норвегія надасть Україні реактивні установки M270 з британськими модернізаціями

Читать на русском
Норвегія надасть Україні реактивні установки M270 з британськими модернізаціями

Усе для того, аби ще ефективніше нищити ворога

До України установки надійдуть уже з усіма необхідними модифікаціями.

Про це повідомляє Центр стратегічних комунікацій з посиланням на міністра оборони Норвегії, – передає Інформатор.

Від Норвегії Україна отримає три реактивні установки M270. Проте, наразі установки потребують деяких доопрацювань та модифікацій. Вихід із ситуації вже знайдено, тому серйозних затримок з доставкою озброєння до нас бути не повинно. 

Щодо внесення необхідних покращень Норвегія домовилася з Великою Британією. Наші британські партнери проведуть необхідну модернізацію, після чого M270 продовжать свій шлях до України. Далі вже можна буде потроху рахувати, скільки ворогів наші бійці з них знищать.

Зазначимо, що M270 – гусенична реактивна пускова установка, що здатна стріляти на відстань від 32 до 300 км, залежно від ракети. Крім вказаних реактивних установок Норвегія також надасть нам ще 5 тисяч 155-мм артилерійських снарядів.

Нагадаємо, що українцям дозволили ввозити авто на усіх пунктах пропуску Львівської області.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.