НОК назвав найкращого спортсмена України за жовтень

Відзнаку отримав представник спортивної гімнастики

Ілля Ковтун
Ілля Ковтун став найкращім спортсменом жовтня

Національний олімпійський комітет України підбив спортивні підсумки жовтня. Найкращим спортсменом місяця в Україні визнали Іллю Ковтуна. Спортсмен у жовтні став призером чемпіонату світу зі спортивної гімнастики.

Експертна комісії НОК України врахувала досягнення на провідних міжнародних змаганнях в олімпійських видах програми і на своєму засіданні визначила найкращого спортсмена та тренера жовтня. Відзнаку "Найкращий спортсмен місяця" отримав Ілля Ковтун.

На чемпіонаті світу зі спортивної гімнастики, який проходив у Антверпені, Ковтун став срібним призером у багатоборстві. Особиста наставниця Іллі Ковтуна Ірина Горбачева (Надюк) визнана найкращою тренеркою жовтня.

Ковтун вже ставав найкращим спортсменом місяця у квітні 2023 року. Тоді гімнаст став чемпіоном та дворазовим бронзовим призером чемпіонату Європи у вправах на паралельних брусах, поперечині та у багатоборстві.