«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Україна повторила найкращий медальний результат за 4 роки
На чемпіонаті світу зі спортивної гімнастики українці виграли другу медаль. Після "срібла" Іллі Ковтуна, нагороду здобув Назар Чепурний.
Участь в розіграші медалей за опорний стрибок взяли вісім атлетів - серед них два українці. Власне, Ігор Радівілов та Назар Чепурний пройшли кваліфікацію з другим та третім результатом в кваліфікації.
У фіналі в кожного зі спортсменів було два підходи, бали за які сумувалися та ділилися на два. Перше місце і "золото" зрештою виграв британець Джейк Джерман з результатом 15.050, а друге місце та "срібло" - американець Хой Янг (14.849).
Ігор Радівілов після своїх стрибків посідав третє місце з результатом 14.750 бала. Але Чепурний зміг набрати 0.016 бала більше, посунувши партнера на четверту сходинку.
Останнім серед українців на чемпіонаті світу в Антверпені виступив знову Ілля Ковтун. У вправі на паралельних брусах він зміг посісти лише п'яте місце, залишившись поза медалями.
Попри це, цей чемпіонат світу все одно став найкращим за чотири роки - востаннє дві медалі наша збірна вигравала в 2019-му році. Тоді бронзові медалі виграли Олег Верняєв у особистому багатоборстві, та Ігор Радівілов в опорному стрибку.
Цьогоріч наші збірники змогли виграти ті ж дві медалі. Але тепер до бронзової медалі вдалося додати ще й "срібло".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.