Ніякої "особливої тривоги" не буде: у Повітряних силах назвали єдиний спосіб, щоб вберегтися від ядерного удару

ЗСУ не зможуть визначити, якщо РФ вдарить по Україні ядерною ракетою

Ядерна загроза
Ядерна загроза для українців залишається

Українські військові відстежують усі повітряні цілі, які заходять у повітряний простір країни. Її тип визначається за кількома параметрами.

Про це заявив речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в інтерв'ю виданню "Телеграф". Він повідомив, що уникнути потенційної небезпеки такого виду – можливо. Головне – ліквідовувати всі ракети, які летять на нашу державу.

За словами спікера, не видається можливим стовідсотково визначити, якого типу боєзаряди ворог випускає по Україні. Власне, не допомагають у цьому навіть спеціальні монітори та аналіз таких параметрів, як швидкість ракети, її курс та висота польоту.

Якби можна було заздалегідь встановити, чи несе озброєння ядерну боєголовку, чи – ні, то, звісно, було б простіше. А так, вкрай важливо знищувати усе, що Росія випускає по нашій державі, оскільки це може допомогти мінімізувати наслідки катастрофи.

Попри це, Збройні Сили завжди беруть до уваги фактори, перелічені вище, а особливо акцентуюють на районі, звідки було здійснено запуск. Як зазначив Ігнат, ППО України – завжди напоготові.

"Оскільки визначити заздалегідь, чи запустила Росія саме ядерну ракету, – неможливо, то ніякої "особливої тривоги" у разі початку ядерної війни очікувати не слід. Тому й дбати про власну безпеку потрібно повсякчас", - наголосив Юрій Ігнат.

Росіяни намагаються знайти слабкі місця української ППО

У тому ж інтерв'ю Ігнат зазначив, що росіяни намагаються знайти слабкі місця українських сил ППО. Для цього вони використовують не тільки дрони-камікадзе Shahed, а й повітряні пункти управління, а також літаки дальнього радіолокаційного виявлення.

"Разом із дронами Shahed або ракетами в повітря піднімають повітряні пункти управління Іл-22, літаки дальнього радіолокаційного виявлення А-50 і фіксують, де в нас працює ППО, як працює авіація. Таким чином, складається картинка для планування повторних або наступних ударів", - сказав Ігнат.

Нагадаємо, взимку російські окупанти знову будуть атакувати енергетичну систему України. Проте росія вже не має такої кількості високоточних та далекобійних ракет, як раніше. В Повітряних силах України пояснили, як в такому випадку окупанти будуть атакувати наші міста з настанням холодів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube