Німецький виробник дронів Quantum-Systems створює окремий центр в Україні: що відомо

Фокус у навчанні - на використанні та обслуговуванні операторами системи Vector

Зброя для України
Виробник дронів з Німеччини, створює окремий R&D-центр в Україні

Німецька технологічна компанія Quantum Systems, яка раніше не планувала повноцінно заходити в Україну, повідомила про відкриття центру розробки. Зокрема, центр має стати новою локацією для ремонту та закупівлі запасних частин.

Quantum-Systems, виробник дронів з Німеччини, створює окремий R&D-центр в Україні та планує наймати фахівців. Про це пише DOU, посилаючись на коментар Country Chief Operational Officer компанії Олександра Бережного.

На початку червня компанія відкрила в Україні Центр обслуговування, навчання, підтримки та матеріально-технічного забезпечення. Фокус у навчанні планували зробити на використанні та обслуговуванні операторами системи Vector. Також Центр має стати новою локацією для ремонту та закупівлі запасних частин.

«Ми не плануємо відкривати офіси в Україні. Щоб продовжувати підтримувати вашу країну нашими продуктами, ми зосереджуємося на розвитку свого виробничого відділу», - повідомлялося в червні Quantum-Systems. Але були готові наймати місцевих професіоналів.

Україна разом з естонською компанією Milrem Robotics розроблятиме роботизовані оборонні системи

Milrem Robotics підписала угоду з Укроборонпром щодо спільної розробки мультидомених роботизованих оборонних систем нового покоління. Угода, підписана в ході Першого форуму оборонної промисловості (DFNC1) у Києві, включає кілька напрямків розробки та виробництва між Milrem Robotics та Укроборонпромом.

«Ця війна в Україні показала, що безпілотні та роботизовані системи відіграють важливу роль на полі бою, і ця роль з часом зростатиме. Головна мета – захистити війська та убезпечити бійців, але водночас забезпечити більш сильний та асиметричний вплив на сили агресора. Для нас велика честь співпрацювати з UDI для розробки та виробництва роботизованих систем, які допомагають Україні виграти цю війну», - приводяться в повідомленні слова генерального директора Milrem Robotics Кулдар Версі.

Як перший крок, сторони розпочнуть стратегічну співпрацю з визначення потреб України та варіантів використання роботизованих систем, які можуть посилити можливості українських збройних сил.

Після цього залучені українські компанії інтегруватимуть отриманий на полі бою досвід в існуючі роботизовані й автономні системи Milrem Robotics і розроблятимуть нові продукти для створення пілотованих і безпілотних систем.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube