"Україна відкинута на 100 років назад, їхня енергетична система знищується. А скільки українців покинули країну і тепер живуть в інших державах? Вони можуть ніколи не повернутися"
"Якщо буде справедлива угода, якщо президент Трамп, я в це вірю, зможе гарантувати нам цю сильну та незворотну безпеку" для України, то ми рухатимемося на дипломатичному шляху. Я розумію, що без Росії неможливо дипломатично закінчити цю війну"
Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Ця пісня про співзалежну жінку, яка перебуває у стосунках, де її знецінюють. Усі навколо бачать це ставлення і не можуть зрозуміти чому вона досі там... Чому не бачить очевидних речей, виправдовує щоразу таке ставлення до себе. Де її самоцінність? Як можна таке допускати?
Землетрус також зачепив ще й інші країни
10 вересня в Німеччині зафіксували сильний землетрус. Природні підземні поштовхи досягли показника в 4,7 бали за шкалою Рихтера. Хвилю визнали найпотужнішою в країні з 2004-го року.
Про землетрус розповіли в Erdbebennews. Землетрус дістався до південного заходу Німеччини. За останні 18 років це найсильніші поштовхи. На щастя, обійшлося без серйозних наслідків.
Епіцентр землетрусу виник у Франції. Він також зачепив і Німеччину та Швейцарію. Крім цього, підземні поштовхи відчули і мешканці деяких районів земель Баден-Вюрттембергу, Саарланду, Рейнланд-Пфальцу та Баварії.
Наразі сейсмологи не вважають, що землетрус може спричинити масштабні руйнування. Проте, деякі жителі Німеччини заявили про тріщини в стінах.
У ніч 11-го вересня також зафіксували афтершоки (підземні поштовхи, які слідують за землетрусом). Їх оцінили в 3,1 бали. Їх епіцентр розташований біля самого землетрусу.
Востаннє подібний землетрус (4,9 балів) в Німеччині фіксували ще в 2004-му році. Він відбувся в місті Вальдкірх землі Баден-Вюрттемберг. Тоді такод обійшлося без серйозних руйнувань, але відчувалося все значно сильніше.
В країні переважно не фіксується критичних землетрусів. Здебільшого, найсильніші можуть максимум призвести до тріскання стін. Проте, вони можуть відбуватися по декілька разів на рік. Через це все ж доводиться готуватися до можливих наслідків поштовхів.
До прикладу, у квітні 2017-го року відбувся землетрус силою 3 бали. Обійшлося без жертв, але люди вночі прокинулися від відчуття трусіння та дзенькоту посуду. Саме тому місцеві мають бути готові до несподіваних поштовхів.
Нагадаємо, що на станції «Академік Вернадський» новий температурний рекорд.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.