Німеччина у драматичному матчі програла Фінляндії: результати матчів чемпіонату світу з хокею, зіграних 13 травня

Збірна Норвегії у серії булітів поступилась Казахстану

Німеччина - Фінляндія
Німеччина - Фінляндія (Фото: IIHF)

У Фінляндії та Латвії проходить чемпіонат світу з хокею в елітному дивізіоні. У другий день турніру відбулись шість матчів. Франція в овертаймі здолала збірну Австрії, а Латвія зазнала другої поразки поспіль.

У суботу, 13 травня, на хокейних майданчиках міст Тампере і Рига пройшли матчі Чемпіонату світу-2023. Боротьбу за звання чемпіона ведуть 16 найсильніших хокейних збірних світу.

Група А

Ігровий день у групі А розпочинав поєдинок збірних Франції і Австрії. Французи вийшли вперед наприкінці першого періоду. За 31 секунду до перерви Бозон відкрив рахунок. Другий період пройшов без закинутих шайб. На 44-й хвилині Тексьє заробив п’ятихвилинний штраф. Більшість на 47-й хвилині реалізував Раффль. Гра продовжилась в овертаймі. Втім вже на 39-й секунді додаткового часу Трей приніс перемогу збірній Франції.

• Франція — Австрія 2:1 (1:0; 0:0; 0:1; 1:0).

У поєдинку проти Угорщини збірна Данії відкрила рахунок на 16-й хвилині, реалізувавши більшість. У другому періоді Елерс вдруге вразив ворота угорської команди. Шофрон на 47-й хвилині скоротив відставання, але через 5 хвилин Поульсен повернув збірній Данії перевагу у дві шайби.

• Угорщина — Данія 1:3 (0:1; 0:1; 1:1).
Угорщина - Данія (Фото: IIHF)

Збірна Фінляндії у матчі проти Німеччини прагнула реабілітуватись перед власними вболівальниками за поразку від збірної США. Фіни мали суттєву перевагу і відкрили рахунок на 10-й хвилині. Арміа отримав передачу від Какко і надіслав шайбу у правий кут. Фінляндія трохи збавила оберти і отримала шайбу в свої ворота. На 18-й хвилині рахунок зрівняв Небельс. У другому періоді збірна Німеччини змусила Фінляндію оборонятись. На 33-й хвилині Віссманн вивів німецьку команду вперед. Проте вже через дві хвилини Маннінен кидком у правий верхній кут встановив паритет. Через три хвилини Маннінен знову засмутив німецьких вболівальників, реалізувавши чисельну більшість. А за 19 секунд до другої перерви Перерка зробив рахунок 3:3. На 53-й хвилині Лехтонен знову вивів Фінляндію в лідери. За дві хвилини до кінця основного часу збірна Німеччини зняла голкіпера, але врятуватись не змогла.

• Німеччина — Фінляндія 3:4 (1:1; 2:2; 0:1).

Група В

У першому поєдинку суботи у групі В зустрілись збірні Швейцарії та Словенії. Запеклої боротьби у цьому матчі не вийшло. Збірна Швейцарії впевнено розібралась з суперником, закинувши у ворота збірної Словенії сім «сухих» шайб.

• Швейцарія — Словенія 7:0 (2:0; 1:0; 4:0).
Швейцарія - Словенія (Фото: IIHF)

На 10-й хвилині матчу зі збірною Казахстану Норвегія вела 2:0. Мухаметов скоротив відставання, але на 22-й хвилині Хага зробив рахунок 3:1. Казахстан зумів врятувати матч і перевести гру у овертайм. Остаточно все вирішилось у серії післяматчевих булітів. Збірна Казахстану реалізувала дві спроби, а збірна Норвегії - лише одну.

• Норвегія — Казахстан 3:4 (2:1; 1:1; 0:1; 0:0; 1:2).

Збірна Латвії пропустила від Словаччини вже на 44-й секунді. Автором швидкої шайби став Сукел. Латвія відігралась на 37-й хвилині завдяки влучному кидку Аболса. У середині третього періоду  Гривик вивів словаків вперед. За 5 хвилин до кінця третього періоду Латвія отримала більшість 5 на 3, але такою нагодою не скористалась. Латвія зняла голкіпера, але вразити ворота суперника не змогла.

•  Словаччина — Латвія 2:1 (1:0; 0:1; 1:0).

Лідерство у групі А захопила збірна США. На перше місце групи В вийшла збірна Швейцарії.

Раніше Інформатор розповідав про перебіг матчу 26-го туру УПЛ «Динамо» - «Чорноморець». Також ми повідомляли про розвиток подій у поєдинку «Інгулець» - «Шахтар»