Українська Прем’єр-ліга: "Динамо" вдома поступилось "Чорноморцю"

Кияни перервали свою безпрограшну серію

"Динамо" - "Чорноморець"
"Динамо" - "Чорноморець" (Фото: УПЛ)

В УПЛ розпочались матчі двадцять шостого туру. У дебютному матчі ігрової програми київське «Динамо» приймало «Чорноморець». Вже на 11-й хвилині гості вели з рахунком 2:0.

У суботу, 13 травня, у Києві пройшов стартовий матч 26-го туру УПЛ. На стадіоні «Динамо» ім. В. Лобановського зустрілись «Динамо» і одеський «Чорноморець».

Динамо: Нещерет, Караваєв, Дячук, Сирота, Вівчаренко, Сидорчук, Андрієвський, Беніто, Буяльський, Волошин, Ванат.
Запасні: Бущан, Боль, Шепелєв, Перріс, Яцик, Рамірес, Гармаш, Лонвейк, Малиш, Царенко, Дубінчак, Рамадані.

Чорноморець: Паст, Путря, Салюк, Гучек, Єрмаков, Кузик, Політило, Демченко, Бадібанга, Хадіда, Алефіренко.
Запасні: Непогодов, Варакута, Гладкий, Білий, Задоя, Селін, Штогрін, Черткоєв, Войтіховський, Ухань.

Перебіг матчу

Перший небезпечний момент створили гості. Алефіренко з лівого флангу змістився у центр і пробив. Нещерет у стрибку дістав м’яч. Врятував голкіпер «Динамо» і після удару Кузика під поперечину. «Чорноморець» заробив кутовий і після подачі з правого флангу Єрмаков випередив Дячука і головою переправив м’яч у правий нижній кут. А вже на 11-й хвилині рахунок став 0:2. Демченко із району одинадцятиметрової позначки ударом головою замкнув подачу з правого флангу. Гості продовжували атакувати, а «Динамо» ніяк не могло зачепитись за м’яч. Лише на 25-й хвилині відбувся перший удар «Динамо», та і той пройшов далеко від цілі. Через три хвилини Вівчаренко замикав подачу Караваєва, але  Паст не дозволив м’ячу перетнути лінію воріт. В наступних атаках «Динамо» шанс відзначитись втратили Буяльський та Ванат.

«Динамо» скоротило різницю в рахунку на 53-й хвилині.  Ванат обігрався з Беніто і пробив у правий кут. У наступній атаці кияни зрівняли рахунок.  Буяльський завершив комбінацію влучним ударом у праву дев’ятку. На 64-й хвилині Єрмаков міг оформлювати дубль, але Нещерет парирував удар. Втім на 70-й хвилині дубль зробив інший гравець «Чорноморця».  Демченко з-за меж штрафного майданчика потужно пробив у лівий кут. «Динамо» намагалось врятувати матч. Проте і «Чорноморець» не відійшов у глибокий захист і час від часу проводив свої атаки. На 89-й хвилині удар Царенка пройшов над поперечиною воріт «Чорноморця». Більше можливостей для взяття воріт команди не створили.

• Динамо — Чорноморець 2:3 (Ванат, 53, Буяльський, 55 - Єрмаков, 4, Демченко, 11, 70).

«Динамо» у турнірній таблиці УПЛ посідає четверте місце. «Чорноморець» піднявся на дев’яту позицію.

Турнірна таблиця УПЛ

Раніше Інформатор розповідав  про перебіг матчу УПЛ СК «Дніпро-1» - «Олександрія». Також ми повідомляли про результати поєдинків чемпіонату світу з хокею.