Україна отримає від ЄС понад 90 вантажівок для військових

Читать на русском

Це частина пакета допомоги на суму 31 млн євро

Читать на русском
Україна отримає від ЄС понад 90 вантажівок для військових

Це частина пакета допомоги на суму 31 млн євро

Європейський Союз надасть Україні понад 90 вантажівок підвищеної прохідності.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Генеральний штаб Збройних сил України.

"ЄС розпочав постачання Збройним силам України понад 90 вантажівок підвищеної прохідності в межах Європейського фонду миру. Логістичне обладнання є частиною допомоги на суму 31 мільйон євро", - йдеться у повідомленні.

Вантажівки надали для підтримки медичних, інженерних та матеріально-технічних підрозділів ЗСУ. Ця допомога допоможе зміцнити спроможність Збройних сил. Вона включає надання медичного обладнання (зокрема польового госпіталю), інженерного обладнання (включно з інструментами розмінування), предмети для підрозділів матеріально-технічного забезпечення (зокрема вантажівки й інші засоби) та обладнання для підвищення спроможностей кіберзахисту.

Україна отримає від ЄС понад 90 вантажівок для військових 1

Нагадаємо, Україна отримає захисне спорядження від хімічних та ядерних загроз на 11,3 мільйона євро. Крім того, Велика Британія надасть Україні кошти на ремонт залізниці для експорту зерна.

Також Інформатор писав, що Австралія відправила в Україну першу партію бронетранспортерів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.