Німеччина крупно обіграла Ісландію, Іспанія не змогла переграти Грецію

Перший тур у європейській зоні кваліфікації на чемпіонат світу 2022 року зіграли представники п'яти відбіркових груп.

Забивши до 7-ї хвилині два м'ячі, Німеччина без проблем здолала Ісландію. Збірна Греції в День незалежності країни подарувала вболівальникам нічию з грандом європейського футболу.

Про події в матчах групового етапу кваліфікації на чемпіонат світу-2022 і результати поєдинків повідомляє Інформатор .

У четвер, 25 березня, відбулися матчі першого туру відбіркового турніру ЧС-2022, який пройде в Катарі. У боротьбу вступили представники груп B, C, F, I, J.

В поєдинку групи В зустрілися збірні Іспанії та Греції. Команди виступали в таких складах:

Іспанія: Симон, М. Льоренте, Гарсія, Рамос, Гайя, Коке, Родрі, Каналес, Торрес, Мората, Ольмо.

Запасні: Де Хеа, Санчес, Альба, Мартінес, Д. Льоренте, Порро, Бускетс, Алькантара, Руїс, Педрі, Оярсабаль, Хіль.

Греція: Влаходімос, Бакакіс, Пападопулос, Цавелас, Цімікас, Манталос, Зека, Бухалакіс, Лімінос, Бакасетас, Масурас.

Запасні: Капіно, Діудіс, Сварнас, Карьякопулос, Мавропанос, Фортуніс, Мавріас, Сіопіс, Андруцос, Павлідіс, Дзоліс, Якумакіс.

Іспанці володіли перевагою, контролювали м'яч, але збірна Греції не пропускала можливість провести свою атаку. Господарі створювали більше моментів, один з яких завершився голом на 33-й хвилині. Мората прийняв м'яч після закидання Коке і ударом під поперечину відкрив рахунок в матчі.

На 55-й хвилині арбітр призначив пенальті у ворота збірної Іспанії за фол Мартінеса проти Масураса. Рішення арбітра виглядало досить спірним, адже Мартінес спершу зіграв в м'яч, а вже потім врізався в суперника. Однак системи VAR на матчах кваліфікації немає, і рішення головного арбітра є остаточним. Бакасетас ударом під поперечину не залишив шансів Симону. Удар з одинадцятиметрової позначки став першим для збірної Греції в створ воріт суперника. Справедливості заради слід зазначити, що іспанці також забили своїм першим ударом у створ воріт.

Іспанці всіма силами намагалися здобути перемогу. Однак збірна Греції, як в період розквіту команди в середині 2000-х років, вчепилася в результат і кістьми лягала заради позитивного результату. Як результат, явний фаворит відбіркової групи втратив очки в домашньому матчі.

У поєдинку групи J, що проходив в Дуйсбурзі, збірна Німеччини приймала команду Ісландії. У складі команд на поле вийшли:

Німеччина: Нойер, Гинтер, Рюдігер, Клостерман, Джан, Гюндоган, Кіммі, Горецький, Хаверц, Зане, Гнабрі.

Запасні: Трапп, тер Штеген, Макс, Та, Мусіала, Нойхаус, Вірц, Вернер, Юнес.

Ісландія: Халлдорссон, Сампстед, Арнасон, Інгасон, Магнуссон, Гуннарссон, Траустасон, Паульссон, Сігурьоунссон, Б'ярнасон, Бодварссон.

Запасні: Крістінссон, Рунарссон, Ейолфссон, Херманнссон, Р. Сігурдссон, Скуласон, Й. Гудмундссон, А. Сігурдссон, Фрідьонссон, А. Гудмундссон, Сігтоурссон.

Господарі відкрили рахунок на третій хвилині матчу. Кіммі закинув в штрафну, Гнабрі прийняв м'яч і відіграв назад, а Горецький розстріляв правий кут. А на 7-й хвилині рахунок став вже 2: 0. Кіммі розрізною передачею запустив партнера на лівий фланг штрафний, Сані повернув м'яч в центр, а Хаверц точним ударом завершив комбінацію збірної Німеччини. На 27-й хвилині можливість скоротити різницю в рахунку упустила збірна Ісландії. Гуннарссон увійшов в штрафну і віддав пас на Сігурьоунссона. Удар ісландця прийняв на себе Рюдігер, і м'яч рикошетом пройшов в сантиметрах від дальньої штанги.

На 56-й хвилині у ворота збірної Ісландії влетів третій м'яч. Гюндоган дальнім ударом відправив м'яч у лівий нижній кут воріт Халлдорссона. Забитим м'ячем міг відзначитися і Гнабрі, але на 71-й хвилині пробив у штангу.

Серед інших поєдинків варто відзначити матчі за участю майбутніх суперників збірної України за груповим етапом Євро-2020. Так збірна Австрії на виїзді розійшлася миром з Шотландією, а Північна Македонія в результативному матчі програла Румунії.

• Румунія - Північна Македонія 3: 2;
  • Німеччина - Ісландія 3: 0 (Горецький, 3, Хаверц, 7, Гюндоган, 56).

Матчі другого туру відбіркового етапу до ЧС-2022 відбудуться 27 і 28 березня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про події в матчі Франція -Україна,про виступ українських баскетбольних клубів у 1/8 фіналу Кубка Європи ФІБА,про матчі баскетбольної Суперліги і про поєдинки плей-офф Української хокейної ліги .