«Велика Британія запровадила санкції проти більшої кількості суден тіньового флоту, ніж будь-яка інша країна»
"Не та" — це не просто зміна настрою, це пошук справжньої себе, тому цей крок став важливим етапом мого творчого розвитку. Це є певним проявом внутрішньої сили та бажання говорити про глибокі переживання чесно і без прикрас.
Відповідний законопроєкт російський диктатор вже подав до держдуми рф
Президент росії володомир путін вніс до Державної думи рф новий законопроєкт. Згідно з ним, пропонується відмінити необхідність повідомляти генерального секретаря Ради Європи щодо введення в рф воєнного чи надзвичайного стану.
Про це повідомляє російське опозиційне видання "Медуза" з посиланням на сайт думи. Так, російський лідер пропонує внести коригування до конституційних законів російської федерації щодо воєнного та надзвичайного станів. Нагадаємо, що згідно з чинними нормами ворожого законодавства, рф у випадку введення воєнного або ж надзвичайного стану має повідомити про це генеральних секретарів Ради Європи та ООН. Це зобов'язання відповідало вимогам Конвенції про захист прав людини та основних свобод, підписантом якої також була росія.
Російський диктатор нині пропонує виключити з чинних законів згадку про Конвенцію та пункт про інформування генсека Ради Європи. Ця ідея пояснюється тим, що наразі москва вже не має підпорядкувавтись міжнародному праву.
"З 16 березня 2022 року по відношенню до рф припинила дію зазначено Конвенція, а також ратифіковані росією протоколи до неї", - сказано в пояснювальній записці до закону.
Нагадаємо, що країна-агресорка вийшла з Ради Європи невдовзі після початку повномасштабної агресії проти України. Також рф більше не бере до уваги будь-які рішення Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) та не визнає його юрисдикцію.
Це положення було прийнято під час загальноросійського референдуму 2020 року щодо внесення поправок до конституції рф. Тоді більшість аналітиків звертали увагу на "обнулення" строків путіна, що дозволило йому йти на вибори у 2024 та 2030 роках. Втім, чи не найголовнішою зміною російського основного закону було положення щодо невизнання будь-якої міжнародної юрисдикції, про що в експертному середовищі говорилося значно менше.
Раніше ми розказували, на які українські території претендують в Кремлі. Ми також інформували, навіщо путін посилює Росгвардію артилерією.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.