Нідерланди та Аргентина склали першу чвертьфінальну пару: підсумки матчів 3 грудня на Чемпіонаті світу-2022

У Катарі розпочались матчі плей-оф

Матч Нідерланди - США (Фото: fifa.com)

На чемпіонаті світу 3 листопада пройшли перші матчі 1/8 фіналу. Збірна США поступилась збірній Нідерландів. Аргентина закінчила австралійську казку.

У суботу, 3 грудня на ЧС-2022 в Катарі пройшли два поєдинки. За їх результатами визначились два чвертьфіналісти.

Нідерланди – США

Збірна Нідерландів відкрила рахунок вже на 10-й хвилині. А під завісу першого тайму Блінд відправив у ворота США другий м’яч. Американці скоротили різницю і намагались врятувати матч, але пропустили ще раз. Гравець збірної Нідерландів Данзел Думфріс прийняв участь у всіх трьох м’ячах – зробив дві гольові передачі і забив сам.

• Нідерланди — США 3:1 (Депай, 10, Блінд, 45+1, Думфріс, 81 – Райт, 76).

Аргентина – Австралія

Аргентина довго не могла нічого створити біля воріт суперника. Мессі витиснув максимум зі свого моменту і відкрив рахунок. У другому таймі помилка оборони і голкіпера Австралії призвела до другого голу. На 77-й хвилині австралійці скоротили відставання. Тут на користь збірній Австралії пішов рикошет від Фернандеса. Втім це не завадили Аргентині пройти у чвертьфінал.

Для Ліонеля Мессі поєдинок проти Австралії стане 1000-м у професійній кар’єрі. За збірну Аргентини гравець провів 169 матчів.

• Аргентина — Австралія 2:1 (Мессі, 35, Альварес, 57 – Фернандес, 77 (автогол)).

Сітка плей-оф

У матчі 1/4 фіналу збірна Нідерландів зіграє зі збірною Аргентини. Поєдинок відбудеться 9 грудня.