Чемпіонат світу-2022: Аргентина у непростому матчі перемогла збірну Австралії

Збірна Аргентини стала другим чвертьфіналістом

Чемпіонат світу-2022: Аргентина  у непростому матчі перемогла збірну Австралії
Аргентина - Австралія (Фото: fifa.com)

На ЧС-2022 у Катарі розпочались  матчі на вибування. Збірній Аргентини протистояла збірна Австралії. Аргентина витиснула максимум зі своїх моментів і здобула перемогу.

У суботу, 3 грудня, на ЧС-2022 пройшов поєдинок 1/8 фіналу. Переможець групи С збірна Аргентини грала зі збірною Австралії.

Аргентина: Е. Мартінес, Моліна, Ромеро, Отаменді, Акунья, Макаллістер, де Пауль, Фернандес, Альварес, Мессі, Гомес.

Запасні: Армані, Рульї, Фойт, Тальяфіко, Монтьєль, Паредес, Пеццелья, Паласіос, Корреа, Алмада, Ді Марія, Родрігес, Дібала, Лаутаро Мартінес.

Австралія: Раян, Дегенек, Суттар, Роулз, Бегич, Лекі, Ірвін, Муй, Баккус, Дюк, Макгрі.

Запасні: Редмейн, Вукович, Аткінсон, Карачич, Тіліо, Райт, Макларен, Хрустич, Мабіл, Девлін, Денг, Куол, Гудвін, Кінг, Каммінгс.

Перебіг поєдинку

Австралійці з перших хвилин почали грати жорстко проти більш технічного суперника. Аргентинцям діставалось і по ногах і по інших частинах тіла. На 15-й хвилині терпець арбітра увірвався і він  видав жовту картку Ірвіну. Боротьби на полі було багато, а от гострих моментів – обмаль. Захист явно перемагав напад. М’яч мандрував між штрафними майданчиками і більшість ігрового часу перебував ближче до центральної лінії. За тридцять хвилин команди завдали лише по одному удару. Втім Мессі може створити гол з нічого. На 35-й хвилині капітан збірної Аргентини несильним, але дуже точним ударом відправив  м’яч у лівий нижній кут. Рахунок змінився, а от картина гри ні. Нічого небезпечного до перерви команди більше не створили.

На 51-й хвилині Мессі намагався повторити всій успіх. На цей раз м’яч влучив у ногу захисника і прилетів у руки голкіпера. Австралія сама допомогла Аргентині забити вдруге. На 57-й хвилині гравці збірної Аргентини запресингували голкіпера, відібрали м’яч і  Альварес покотив у порожні ворота. Але для Аргентини все складалось не зовсім гладко. На 76-й хвилині Австралія скоротила різницю у рахунку. Гудвін потужно пробив, м’яч влучив у гравця збірної Аргентини, кардинально змінив напрямок і влетів у сітку. Австралія намагалась врятувати матч і мала таку можливість. На останніх секундах компенсованого часу Куол не зміг пробити голкіпера збірної Аргентини.

• Аргентина — Австралія 2:1 (Мессі, 35, Альварес, 57 – Фернандес, 77 (автогол)).

Турнірна сітка

У матчі 1/4 фіналу Нідерландів зіграє зі збірною Аргентини. Поєдинок відбудуться 9 грудня.