«Манчестер Сіті» розгромив «Баварію» у першому чвертьфіналі Ліги чемпіонів

Англійська команда зробила вагому заявку на вихід у півфінал турніру

«Манчестер Сіті» - «Баварія»
«Манчестер Сіті» - «Баварія» (Фото: УЄФА)

У Лізі чемпіонів розпочались матчі 1/4 фіналу. Вже на цій стадії жереб звів між собою фаворитів змагань. «Манчестер Сіті» на своєму полі приймав мюнхенську «Баварію».

У вівторок, 11 квітня, відбувся перший матч протистояння в одній з найсильніших пар стадії 1/4 фіналу розіграшу Ліги чемпіонів сезону 2022/23. На полі стадіону «Етіхад» у Манчестері зійшлись «Манчестер Сіті» та «Баварія».

Манчестер Сіті: Едерсон, Аканджі, Діаш, Аке, Стоунз, Родрі, Б. Сілва, де Брюйне, Гюндоган, Гріліш, Голанд.
Запасні: Ортега, Карсон, Вокер, Філліпс, Ляпорт, Альварес, Гомес, Марез, Перроне, Палмер, Льюїс.

Баварія: Зоммер, Павар, Упамекано, де Лігт, Девіс, Кімміх, Горецка, Коман, Мусіала, Сане, Гнабрі.
Запасні: Ульрайх, Шенк, Мане, Сарр, Канселу, Блінд, Мюллер, Гравенберх, Тель, Мазрауї, Станішич.

Перебіг матчу

Поєдинок проходив у супроводі дощу та сильного вітру. Господарі взяли м’яч під контроль і намагались організовувати атаки. «Баварія» застосовувала пресинг і не давала гравцям суперника багато часу на роздуми. На 5-й хвилині Голанд з гострого кута пробив вище воріт. «Баварія» відповіла неточним ударом  Девіса. На 14-й хвилині Голанд пішов пресингувати голкіпера «Баварії» і ледь не переправив м’яч у ворота. На 26-й хвилині Мусіала отримав передачу у штрафному майданчику «Манчестер Сіті» і відразу пробив. Удар на себе прийняв захисник. Через хвилину господарі відкрили рахунок. Родрі обвідним ударом з-за меж штрафного майданчика спрямував м’яч у лівий верхній кут. На 34-й хвилині Зоммер врятував «Баварію», ногою відбивши удар Гюндогана. Де Лігт  отримав пошкодження, але після надання медичної допомого зміг продовжити матч. На другій компенсованій хвилині удар Сане пройшов поруч з лівою стійкою воріт «Манчестер Сіті».

На 4-й хвилині другого тайму Сане втік від переслідувачів і пробив. Едерсон удар відбив, а захисники підстрахували свого голкіпера. Ще через чотири хвилини Сане знову не зміг пробити воротаря «Манчестер Сіті». Господарі також у боргу не залишались та проводили свої атаки. На 70-й хвилині «Манчестер Сіті» збільшив перевагу в рахунку. Гріліш відібрав  м’яч у суперника, Голанд навісив, а Бернарду Сілва головою пробив у протихід голкіперу. «Манчестер Сіті» не зупинявся. На 75-й хвилині Зомер потягнув удар Альвареса. Втім вже через хвилину Голанд ударом з меж воротарського майданчика зробив рахунок 3:0. На 87-й хвилині Зоммер з-під поперечини витяг удар Родрі головою. «Манчестер Сіті» здобув вагому перевагу. «Баварії» буде дуже важко відіграти вдома три м’ячі відставання.

• Манчестер Сіті — Баварія 3:0 (Родрі, 27, Б. Сілва, 70, Голанд, 76).

Розклад матчів Ліги чемпіонів

Матчі у відповідь відбудеться 19 квітня. Переможець протистояння у півфіналі зіграє з переможцем пари «Реал» - «Челсі».

• 1/4 фіналу: 11/12 та 18/19 квітня 2023 року;
• 1/2 фіналу: 9/10 та 16/17 травня 2023 року;
• Фінал: 10 червня 2023 року.

Раніше Інформатор розповідав  про вихід «Прометея» у чвертьфінал баскетбольного Єврокубка. Також ми повідомляли про перебіг матчів 20-го туру УПЛ.