Головна
Шоу-біз
Музика
10:36, 30 Вересня
Информатор UA

Интро

Альбом Девід Боуї, який музикант записав у 2001 році, але не випустив, нарешті побачить світ. Альбом отримав назву і вийде 26 листопада, за день до 75-річчя музиканта. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на BBC News Про це повідомляє такою інформацією поділився продюсер Боуї Марк Платі. Альбом випустять у рамках перевидання музичної спадщини Боуї, який помер у 2016 році. Один із треків альбому, You've Got A Habit Of Leaving, уже доступний для прослуховування. Альбом вийде в бокс-сеті з трьох компакт-дисків 7 січня. До цього він стане частиною David Bowie 5: Brilliant Adventure, великого бокс-сету, який вийде в листопаді. На обкладинці платівки зображено доросле обличчя Боуї, накладене на обличчя дитини. 🎶 Music News 🎶David Bowie's 'Toy', the 'lost' album recorded in 2001 is set to get an official release with the single "You've Got A Habit of Leaving" available now for your listening ears!Have you had a chance to listen yet?📸 @DavidBowieReal pic.twitter.com/uYVge8FlKb BBC Radio 6 Music (@BBC6Music) September 29, 2021 Альбом містить оригінальні треки, а також перероблені версії ранніх композицій Боуї, написаних в 1964-1971 роках, пише The Guardian. У 2011 році треки з потрапили в інтернет. Девід Боуї помер 10 січня 2016 року, незабаром після свого 69-річчя. Він залишив після себе велику роботу, яку Warner Music зараз перевидає в рамках ліцензійної угоди, що охоплює всю кар'єру. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Невиданий альбом Девіда Боуї вийде через 20 років після запису

Читать на русском

Альбом отримав назву «Toy»

Читать на русском
Невиданий альбом Девіда Боуї вийде через 20 років після запису

Альбом отримав назву «Toy»

Альбом Девід Боуї, який музикант записав у 2001 році, але не випустив, нарешті побачить світ. Альбом отримав назву «Toy» і вийде 26 листопада, за день до 75-річчя музиканта.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на BBC News

Про це повідомляє «Бі-бі-сі» такою інформацією поділився продюсер Боуї Марк Платі. Альбом випустять у рамках перевидання музичної спадщини Боуї, який помер у 2016 році. Один із треків альбому, «You've Got A Habit Of Leaving», уже доступний для прослуховування. Альбом вийде в бокс-сеті з трьох компакт-дисків 7 січня. До цього він стане частиною David Bowie 5: Brilliant Adventure, великого бокс-сету, який вийде в листопаді. На обкладинці платівки зображено доросле обличчя Боуї, накладене на обличчя дитини.

Альбом «Toy» містить оригінальні треки, а також перероблені версії ранніх композицій Боуї, написаних в 1964-1971 роках, пише The Guardian. У 2011 році треки з «Toy» потрапили в інтернет. Девід Боуї помер 10 січня 2016 року, незабаром після свого 69-річчя. Він залишив після себе велику роботу, яку Warner Music зараз перевидає в рамках ліцензійної угоди, що охоплює всю кар'єру.

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.