RU
Головна
Бізнес
Інтернет і ІТ
14:10, 29 Вересня
Информатор UA

Интро

Netflix уклав угоду про придбання студії Night School. Про це повідомила сама студія на своєму офіційному сайті, - передає Інформатор. Зараз подробиці угоди залишаються невідомими. Представники Night School Studio лише додали, що не збираються кидати роботу над Oxenfree II: Lost Signals. Поки що це вся наявна інформація про умови угоди. Oxenfree II: Lost Signals створюється для PS4, PS5, Switch і PC. Під кінець літа реліз проєкту перенесли на початок 2022-го року. Сама ж Night School Studio заснована у 2014-му році. Крім розробки Oxenfree, студія також відома створенням пригоди Afterparty і ще двох мобільних ігор. Інформація про те, що Netflix хоче вийти на ігровий ринок. Схоже, що ця угода є першим кроком компанії. Нагадаємо, що сервіс раніше вже запустив розділ із мобільними іграми. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Netflix викупив ігрову студію Night School, що створила Oxenfree

Читать на русском
Netflix викупив ігрову студію Night School, що створила Oxenfree

Це перша ігрова студія стрімінгового сервісу

Netflix уклав угоду про придбання студії Night School.

Про це повідомила сама студія на своєму офіційному сайті, - передає Інформатор.

Зараз подробиці угоди залишаються невідомими. Представники Night School Studio лише додали, що не збираються кидати роботу над Oxenfree II: Lost Signals. Поки що це вся наявна інформація про умови угоди.

Oxenfree II: Lost Signals створюється для PS4, PS5, Switch і PC. Під кінець літа реліз проєкту перенесли на початок 2022-го року. Сама ж Night School Studio заснована у 2014-му році. Крім розробки Oxenfree, студія також відома створенням пригоди Afterparty і ще двох мобільних ігор.

Інформація про те, що Netflix хоче вийти на ігровий ринок. Схоже, що ця угода є першим кроком компанії.

Нагадаємо, що сервіс раніше вже запустив розділ із мобільними іграми.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.