У Пелосі та фон дер Ляйєн "непросте" походження
Що спільного може бути у таких, на перший погляд, здавалося б різних жінок, як ексспікерка Палати представників США Ненсі Пелосі та голова Європейської комісії Урсула фон дер Ляйєн. Американка і німкеня, шатенка й блондинка, - а схожі, більше, ніж ви думаєте. Інформатор відкриє завісу особистого життя цих впливових політикинь.
Обидві жінки є багатодітними мамами й до того, як зробити приголомшливу кар'єру, встигли народити багато дітей.
Так, у 83-річної Пелосі їх п'ятеро, а у 64-річної фон дер Ляйєн - сьогодні аж семеро.
У обидвох майбутніх впливових політикес чоловіки все життя підтримували своїх жінок, спочатку як мам, пізніше як політичних діячок. Завдячуючи зокрема й цій підтримці, вочевидь сьогодні ці жінки мають славетні особисті досягнення.
У1986 році Урсула Альбрехт вийшла заміж за професора медицини та бізнесмена Гайка фон дер Ляйєна - нащадка знатного роду.
У пари є семеро дітей, які народились у період з 1987 до 1999 року: Давід, Софі, Марія, близнюки Йоганна і Вікторія, Егмонт та Грація.
Ненсі Пелосі одружена з бізнесменом Полом Пелосі з 1963 року. У них п'ятеро дітей: Александра, Корін, Пол-молодший, Жаклін та Крістін, та дев'ятеро онуків.
Спільним є й те, що обидві жінки свого часу народилися в багатодітних родинах. Ненсі виросла в Балтіморі разом зі своїми шістьма старшими братами, в Урсули також п'ятеро братів.
Урсула завжди мріяла про велику родину і досі найбільше любить проводити вільний час із сім'єю, обідаючи у власному саду. Цікаво, що первістка жінка народила у 28 років.
Спільним також є й те, що і Урсула, і Ненсі мають батьків, так чи інакше пов'язаних з політикою. Батько Урсули є нащадком барона, титул якому надав російський цар Олександр II за вклад у розвиток ткацтва та заслуги перед Російською імперією.
Батьки Пелосі були дуже захоплені політикою. Фактично батько Ненсі був представником у Конгресі на момент її народження, а пізніше став мером Балтімора, як згодом і її старший брат.
Ще до закінчення навчання Ненсі багато займалася політикою і навіть була присутня на інавгураційній промові Джона Кеннеді, коли той був приведений до присяги як президент США у 1961 році.
Урсула фон дер Ляйєн висловлює підтримку Україні, як на рівні політичних рішень, так і на рівні так званої модної дипломатії. Вона носить вишиванку та жовто-блакитні жакети й сорочки. Також вона неодноразово висловлювала впевненість, що Україна буде частиною ЄС.
Що ж до колишньої спікерки Палати представників США Ненсі Пелосі, вона переконана, американське суспільство підтримує боротьбу України за свободу, і ця позиція залишається незмінною.
"Ми просто переможемо!" - наголошує Пелосі, підкреслюючи, що це спільна боротьба всіх демократичних націй проти терористичного режиму РФ.
Раніше Інформатор писав про жорсткий напад на будинок Ненсі Пелосі, під час якого було травмовано її чоловіка Пола, в результаті чого його ушпиталили.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.