Не витрачайте гроші на фуфломіцин! Як чоловіків дурять на страху перед імпотенцією і простатитом

Комаровський пояснив, які способи лікування простатиту не мають жодного ефекту

Про що мовчать чоловіки
Простатит – досить поширене захворювання

Лікар Євген Комаровський вкотре розповів про аденому простати та простатит. Він пояснив, які методи геть не діють, а спрямовані виключно на те, аби викачати гроші з пацієнта. Комаровський перерахував способи профілактики простатиту для сучасних чоловіків. 

"Не витрачайте гроші на фуфломіцин!" - наполіг він. 

Міфи про імпотенцію 

По-перше. Жодного зв'язку між простатитом та імпотенцією чи безпліддям немає, від слова "взагалі, - наполягає Комаровський! 

По-друге. Масаж простати не допомагає уникнути хронічного простатиту чи вилікувати аденому простати. 

Разом з тим лікар Комаровський пояснив, що простатит буває кількох видів: 

  • безсимптомним,
  • бактеріальним - гострим та хронічним.

За словами медика, в 95% зустрічається хронічний простатит, при цьому медицина уявлення немає, що його спричиняє! Захворювання, за даними статистики, є доволі поширеним, адже кожен четвертий чоловік стикався із його проявами, а кожен десятий відчуває його симптоми прямо зараз. 

Серед останніх - болі в області тазу, мошонки чи лобкової зони. Та перш ніж лікуватись, підтвердити діагноз слід на УЗД. Це має зробити лікар. Тож зверніться до нього, і він призначить вам коректне лікування. І не переживайте - це ще далеко не кінець світу чи вашого особистого життя, упевнений Комаровський. 

Хто в зоні ризику

За словами лікаря Комаровського, в зоні ризику знаходяться чоловіки, які люблять їздити на велосипеді. 

"Існує варіант роздільного сидіння для велосипедів. Його сенс в тому, що кожна половинка дупи - на своєму місці, а посередині нічого нікуди не тисне", - пояснив медик.

Також простатит здатні викликати надмірні навантаження за повного сечового міхура та тривале сидіння в умовах вібрації (в таких умовах перебувають вантажники та далекобійники).

Що робити, аби зменшити ризик простатиту 

  • Відмовитись від тютюну та алкоголю (особливо неякісного).
  • Тримати водний баланс.
  • Дотримуватись особистої гігієни.
  • Використовувати презервативи. 
  • Виключити з харчування швидкоїжу.
  • Збалансувати раціон, додавши клітковину. 

"І головне, не накручуйте себе, це все лікується спокоєм (або, в тому числі, антидепресантами) та способом життя", - підкреслив лікар Комаровський. 

 

Довідка. 

Простатит (лат. prostatitis) - запалення передміхурової залози (простати). Передміхурова залоза - це суто чоловічий орган, внаслідок чого простатит може розвинутися тільки у чоловіків.

Аденома простати (аденома передміхурової залози) - доброякісне новоутворення, що розвивається внаслідок гіперплазії збільшення вироблення клітин тканиною передміхурової залози.

Обидва захворювання є урологічними.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube