Не дайте себе роздратувати - гороскоп на 22 березня

Читать на русском

Після Новомісяччя до людей повертається енергія та позитивний настрій, у середу добре розпочинати важливі справи, зазначають астрологи

Читать на русском
Ранок, позитивний настрій, гороскоп 22 березня.
Цей день вдалий для подорожей, творчості та торгівлі, зазначено у гороскопі на 22 березня.

Після Новомісяччя до людей повертається енергія та позитивний настрій, у середу добре розпочинати важливі справи, зазначають астрологи

Почався новий тридцятиденний місячний цикл. Водночас Сонце увійшло у знак Овна, що в астрологічному календарі збігається з настанням весни. Емоційна ситуація та відносини з оточуючими зазнають помітних змін на краще. Людина в середу має відчути бадьорість, енергію, приплив сил. Так стверджують астрологи, які склали прогноз на цей день, 22 березня 2023 року. Вони дають пораду: не давайте роздратувати себе. Цієї середи всі невдачі і помилки виникають саме через агресію.

День, на думку астрологів, вдалий для подорожей, творчості, торгівлі. Можна розпочинати великі та важливі справи, приймати відповідальні рішення. Добре виявляти щедрість, допомагати близьким – це принесе успіх.

А ось зі здоров'ям 22 березня може бути не все гладко: імунні ресурси організму після нещодавнього Новомісяччя дещо знижені. Можуть проявитися симптоми застуди, головний біль. До того ж, є ризик проблем із травленням. У середу корисна помірність у їжі, добре трохи поголодати. Але хвороби, що почалися цього дня, на думку астрологів, пройдуть легко та швидко.

 

Гороскоп для знаку Овен на 22 березня

Овен (21 березня – 19 квітня), допомагатимете іншим, позичатимете гроші чи морально зміцнюватимете людину, яка опинилась у складній ситуації. Усі справи мають завершитись успішно. Ймовірна невелика подорож.

 

Гороскоп для знаку Телець на 22 березня

Телець (21 квітня – 20 травня), на вас чекає приємне спілкування з друзями. Можливо, ви збираєтеся приймати гостей або надовго засядете в чатах, спілкуючись на відстані. На вас чекають подарунки, цікаві новини. Вас турбують якісь сумніви, це почуття надвечір тільки посилиться.

 

Гороскоп для знаку Близнюки на 22 березня

Близнюки (21 травня – 20 червня), вас хвалитиме начальство. Ви завершуєте важливу справу та можете отримати гонорар чи подарунок. Багато спілкуватиметеся з друзями, необов'язково наживо - це можна зробити в соцмережах. Не всі плани, які ви собі намітите на середу, здійсняться швидко. Але результатів слід чекати добрих.

 

Гороскоп для знаку Рак на 22 березня

Рак (21 червня - 22 липня), все, що ви намітили, швидко здійснюється. Ви відчуваєте порозуміння з начальством та колегами. Вам говоритимуть компліменти. Ви намагаєтеся дисциплінувати себе, жити за графіком, і в нинішній ситуації це дуже правильно.

 

Гороскоп для знаку Лев на 22 березня

Лев (23 липня - 22 серпня), занепокоєння, що супроводжувало вас вже кілька днів, вщухне прямо з ранку. Ви зможете знайти вирішення деяких своїх проблем, наприклад фінансових. І відразу ж відчуєте себе набагато впевненішим і задоволенішим. Момент сприятливий для невеликих подорожей.

 

Гороскоп для знаку Діва на 22 березня

Діва (23 серпня – 22 вересня), відчуйте, що заслужили на довіру. Вам може бути доручено вирішення якихось делікатних питань. Ймовірно, ви прийматимете рішення, пов'язані з грошима. Але також сьогодні дещо підвищується ризик конфліктів, сварок.

 

Гороскоп для знаку Терези на 22 березня

Терези (23 вересня – 22 жовтня), відчуєте приплив енергії. Справа, якою ви займатиметеся, спочатку здаватиметься вам нудною, нецікавою. Але поступово воно захопить вас. Ви можете отримати швидку вигоду від зусиль, які робите безкорисливо. Такий ось парадоксальний прогноз. На вас чекає удача в коханні і якась незвичайна розвага.

 

Гороскоп для знаку Скорпіон на 22 березня

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада), з'явиться можливість помститися кривдникам. У середу ви можете посперечатися та виграти. Або зумієте обійти конкурентів, навіть якщо спочатку здаватиметься, що перемога – на їхньому боці. Але вам явно не вистачає оптимізму. З якихось причин деякі ваші судження надто похмурі.

 

Гороскоп для знаку Стрілець на 22 березня

Стрілець (22 листопада – 22 грудня), ви сьогодні вирішите повністю викинути з голови ті свої проблеми, розібратися з якими не виходило раніше. І перейдете на якісь ненапружені турботи або взагалі вирішите відпочити. Чекайте на приємні новини особистого характеру. Ймовірно побачення. У сексі у середу будете на висоті.

 

Гороскоп для знаку Козеріг на 22 березня

Козеріг (23 грудня - 20 січня), перед вами може виникнути перешкода, подолати яку виявиться не так просто, як спочатку здається. Або ж просто у середу очікується напруження на роботі. День буде вдалим для домашніх справ та сімейного спілкування. Ви згадуватимете щось важливе та приємне.

 

Гороскоп для знаку Водолій на 22 березня

Водолій (21 січня – 19 лютого), радимо приділити увагу родичам. Вам буде корисним спілкування з ними. День пов'язаний із зростанням інтелектуальної активності, він підходить для навчання та творчості. Передбачаються невеликі прибутки.

 

Гороскоп для знаку Риби на 22 березня

Риби (20 лютого – 20 березня), стан ваших справ за останні дні значно покращився, і ви почуваєтеся цілком впевнено. У середу чекайте на хороші новини, пов'язані з грошима. Однак ви, ймовірно, забагато витрачаєте або ризикуєте прийняти неправильне рішення фінансового характеру. Не поспішайте з подібними рішеннями.

У березні астрологи спостерігали, що Сатурн перейшов у знак Риб. За їх прогнозом, це має суттєво вплинути на міжнародні політичні відносини та долю держави-агресора.

Також астрологи розповіли, як позначиться перехід Плутона у знак Водолія на особистих гороскопах, долях країн і завершенні війни. Астрологи впевнені, що на Росію чекає поразка, хаос і розвал.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.