Не через Тису: у ДПСУ назвали найпопулярніші маршрути ухилянтів

Більшість спроб незаконного перетинання кордону відбувається не через Тису, а на сухопутній ділянці кордону. Найчастіше це - Молдова та Румунія

Тиса
Ухилянти замість форсування річок обирають сухопутн стежки в Молдову та Румунію

Більшість спроб незаконного перетину відбувається на сухопутній ділянці, а не на Тисі. Прикордонники щодня затримують порушників уздовж усього кордону, але найбільше – на кордоні з Молдовою та Румунією. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на заяву представника Державної прикордонної служби Андрія Демченко в ефірі марафону "Єдині новини".

"Щодня прикордонники продовжують затримувати порушників по всій протяжності кордону, але найбільше - на кордоні з Молдовою та Румунією", - заявив він.

Він відзначив, що до прикордонної річки Тиса прикута значна суспільна увага, але більшість спроб незаконного перетину відбувається на сухопутній ділянці. За його словами, не припиняються спроби нелегального перетину кордону та на пунктах пропуску, де порушники використовують підроблені документи або ховаються у конструктивних особливостях транспортних засобів.

Фортеця Тиса: яка зараз ситуація з незаконним перетином кордону

Днями на берегах Тиси у Закарпатській області на кордоні з Румунією з'явилися нові ділянки, обгороджені колючим дротом. "Фортифікації", мабуть, мають ускладнити життя ухилянтам. Українці в соцмережах сміються з "фортеці Тиса" і обурюються, що укріплення будують тут, а не на кордоні з Росією.

Нагадаємо, загалом з початку мобілізації в Україні в річці Тиса загинуло більше 30 осіб. Тільки в травні цього року були знайдені тіла десяти людей. Прикордонники закликають не йти на ризик для життя і не намагатись незаконно перетнути кордон.

Нагадаємо, минулого місяця Інформатор присвятив серію публікацій небезпечним гірським маршрутам, по яких ходять ухилянти. Наш журналіст відправився жити в будинок у лісі, через який йдуть ухилянти, та зустрів під час подорожі ухилянтів, прикордонників та працівників ТЦК.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube