"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Прогнозується, що протягом 2025-2026 років до країни повернуться близько 1,2 мільйона людей
Після 2024 року очікується поступове, але масове повернення мігрантів в Україну. Цей процес буде йти повільно, адже багато людей вже встигли адаптуватися до життя за кордоном. На 2024 рік прогнозується відтік 200 тисяч мігрантів. Проте, за прогнозами НБУ, протягом 2025-2026 років до країни повернуться близько 1,2 мільйона людей.
Про це йдеться в інфляційному звіті НБУ. Згідно з прогнозами, у 2024 році очікується подальше збільшення кількості емігрантів з країни, яке може сягнути 200 тисяч осіб.
Очікується, що в 2025 році, завдяки нормалізації української економіки та скороченню програм підтримки українських мігрантів у країнах-реципієнтах, до України почнуть повертатися більше людей, ніж виїжджати. Прогнозується, що чистий приплив мігрантів становитиме близько 400 тисяч осіб.
У 2026 році цей процес пожвавиться та становитиме, за припущеннями НБУ, 800 тис. осіб. Значною залишатиметься й кількість внутрішньо переміщених осіб, що відображатиметься на поглибленні диспропорцій на ринку праці.
Про повернення українських біженців додому раніше заявляв голова Міноборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш, коментуючи повідомлення ЗМІ про те, що українські консульства призупинили видачу документів для чоловіків 18-60 років "через технічні причини". Він нагадав, що "громадяни мають обов'язок перед державою".
Польща спочатку заявляла, що готова допомогти Україні повернути додому чоловіків призовного віку у разі, якщо це буде необхідно. Ці люди зможуть стати до лав Збройних сил України. Проте пізніше міністр МВС Польщі заявив, що його країна буде охороняти права біженців. Тобто, ті хто не матимуть паспортів будуть підлягати тимчасовому захисту. Польща буде охороняти їх права і нікому не передасть їх приватних даних, в тому числі Україні".
В свою чергу естонська влада гарантувала, що не депортуватиме українських чоловіків призовного віку, які можуть бути мобілізовані, назад на батьківщину. Українці, чиї документи перебування в Естонії прострочені, зможуть продовжувати проживати в країні, але їм буде заборонено подорожувати в інші країни.
Нагадаємо, у новому законі про мобілізацію є норма про те, що українські чоловіки, що перебувають за кордоном, повинні будуть протягом 60 днів оновити свої дані в українських представництвах або через електронний кабінет, інакше їм відмовлять у консульських послугах. Але обмеження почались вже зараз.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.