Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
У The Times розповіли, як Київ захищають від російських атак
Навколо української столиці створена система протиповітряної оборони, яка є найпотужнішою в світі. Проте є певні нюанси, через які майбутня зима для українців може бути важчою за попередню.
Видання The Times опублікувало це інформацію з посиланням на українського полковника, який побажав залишитися анонімним. Журналісти розповіли, що повітряний простір Києва захищають одночасно різні системи протиповітряної оборони. Зокрема, це Patriot, Nasams, IRIS-T, Crotale, С-300 та інші комплекси, які раніше Україні передавали західні партнери.
Тепер, зазначає джерело журналістів, російські окупанти вже зрозуміли, що це як битися головою об стіну. Крім того, як пишуть у виданні, Україна й надалі планує вдосконалювати свою систему протиповітряної оборони. При цьому, за інформацією журналістів, боєприпаси для захисту від ракетних обстрілів поступово закінчуються. Саме тому ця зима може стати ще важчою за попередні.
Український військовий, на якого посилаються в The Times, заявив, що міжнародним партнерам зараз потрібно надавати більше боєприпасів для ППО. Це допоможе Україні захищатися від атак окупантів
"Не можна планувати війну зі щорічним виробництвом 150-160 ракет Patriot. Ми використали їх за місяць… Якщо ми дочекаємося осені, середини жовтня, то вони знову вдарять по енергетичній інфраструктурі. Це безсумнівно. Ця зима буде навіть важчою, ніж попередня", - цитують у виданні українського військового.
7 серпня російські окупанти поцілили балістичними ракетами по Покровську (Донецька область). Ціллю ворога став житловий багатоповерховий будинок. Внаслідок ворожої атаки загинуло семеро людей. Також є десятки постраждалих, серед яких двоє дітей.
8 серпня повідомили про черговий обстріл Нікополя. Місто в Дніпропетровській області російські окупанти регулярно обстрілюють з артилерії. На цей раз відомо про пошкодження кількох ліцеїв, 12 приватних будинків.
Нагадаємо, військовий експерт Олег Жданов пояснював, чи може впливати гроза на роботу протиповітряної оборони.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.