Багато хто робить одні й самі помилки в догляді за шкірою
Збереження краси та молодості - щире бажання практично всіх дівчат та жінок. Проте, хоч би як був продуманий догляд за шкірою, часто багато хто робить одні й самі помилки, які у результаті погіршують її стан.
Користуватися скрабом для обличчя. Натирати шкіру скрабом часто - шкідливо. Шкіра на обличчі дуже ніжна і вимагає дбайливого та делікатного догляду. Скраби та пілінги це добре, але тільки якщо використовувати їх без фанатизму. В іншому випадку це може викликати лущення та мікротравми, які при попаданні в них бруду та бактерій можуть запалитися і тривалий час доставляти неприємні відчуття. Краще використовувати м'які скраби: воскові, мікроцелюлозні, полімерні. Вони менш травматичні.
Використовувати засоби домашнього виробництва. Деякі саморобні маски та креми з натуральними інгредієнтами можуть бути шкідливими для шкіри. Наприклад, лимонний сік, сода викликають подразнення. Домашня косметика зроблена в неналежних умовах, у неї невідомий склад, створений не фахівцями, і часто в ній немає консервантів, від чого вона швидко псується. Все це може завдати шкоди шкірі.
Протирати шкіру спиртом. Боротьба з жирною шкірою та запаленнями за допомогою спиртовмісних засобів - це не погано. Однак, якщо використовувати такі засоби на постійній основі, та ще й на здоровій шкірі, то це не приведе ні до чого доброго. Все, що ви отримаєте, це сухість, лущення, свербіж та дискомфорт. У деяких випадках це може спровокувати ще більші запалення, з якими допоможе впоратися лише досвідчений фахівець.
Якщо ви бачите спирт десь усередині складу, боятися не потрібно. Це означає, що виробник додав оптимальну його кількість у продукт. А от якщо спирт на першому місці, то до таких продуктів ставтеся з обережністю. Краще не наносити їх на всю особу, максимум допустиме точкове застосування.
Відсутність дисципліни у догляді. Сьогодні на ринку дуже багато різних засобів, і деякі хочуть спробувати їх усі. Але використання великої кількості засоби за раз - це надто активний догляд за шкірою, який може не тільки не допомогти, а й нашкодити. І ви навіть не зрозумієте, на що саме пішла реакція, тому що у кожного засобу своя віддушка, свій консервант та свої активи.
Краще вводити все поступово і зосередитися на дбайливому догляді та відновлення ліпідного бар'єру. Для цього достатньо використовувати засіб для вмивання, сироватку або тонік, закривати кремом і обов'язково використовувати сонцезахисний склад. А якісь серйозні дерматологічні проблеми потрібно вирішувати під наглядом фахівця.
Тепер ви знаєте про основні шкідливі звички, які гублять вашу шкіру обличчя.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.